Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17 évesen mennyire ciki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen mennyire ciki hogy nem volt még normális/hosszabb távú kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Lehet hogy az is a baj hogy nem nagyon merem őket meg szólítani. De akkor hogyan szedjek hozzá bátorságot hogy megmerjek szólítani egy lányt?

2015. jún. 28. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ciki, ismerek olyanokat, akik csak 20 évesen kezdtek járni valakivel. Szóval nyugi :)

De arra rá kell venned magad, hogy ismerkedj, összeszedd a bátorságod, mert máshogy nem lesz barátnőd.

2015. jún. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt olyan gondom, hogy meg merjek szólítani egy lányt, viszont folyamatosan genyóztak velem a suliban, én voltam minden hülye szemétkedésnek a céltáblája (nem voltam se ronda, se ufó, csak hát engem néztek ki maguknak).

Na, ennek lett az az eredménye, hogy én hiába próbálkoztam lányoknál, mindig lepattintottak, kinevettek.

19 évesen volt először olyan randim, hogy egyáltalán érdekeltem egy lányt és nem elzavart. Bár ennek is csúnya vége lett, de az már más történet.

Szóval semmiről se vagy lemaradva.

És még utána éveket kellett várnom, hogy ne csak szívjak a nőkkel.


Viszont hadd kérdezzek valamit: miért akarsz 17 évesen komoly kapcsolatot, ha még a nőkhöz se kerültél közel? Ha összejön valami, akkor csak élvezd, az elsők valószínűleg úgyse fognak sokáig tartani, és te is rengeteget fogsz még tanulni, tapasztalni a párkapcsolatokból és változni fognak a te elképzeléseid is.

2015. jún. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én ugyanígy vagyok, és még sosem volt kapcsolatom.

20/F

2015. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!