Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már olyan, hogy beleszerettetek valakibe, aki amúgy nem tetszett külsőleg?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki egy végtelenül humoros, mindig jó kedvű , nagyon intelligens és nem utolsó sorban bármiről el tudok vele beszélgetni! Azt vettem észre, hogy tetszek neki, mindig keresi a társaságom és nagyon jól érezzük magunkat együtt. Őszintén szólva nem az esetem külsőleg, nem mondanám, hogy egy túl dekoratív fiú. De úgy érzem, hogy belé tudnék szeretni, sőt, lehet, hogy már meg is történt..

Veletek történt már ilyen?


2015. jún. 28. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Azt a hosszú siránkozást nem fogom végig olvasni.. inkább válaszolok a kérdésre..


Ha valakit szeretek akkor azt a lányt szépnek látom.. Lehet akármilyen ocsmány, ha valahogy neadja istem megszeretem akkor szépnek látom.. Ha a szeretet nem segít, ott az alkohol..

2015. jún. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen 4 éve azóta együt vagyok a lányal 17f
2015. jún. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt a hosszú siránkozást nem fogom végig olvasni.. inkább válaszolok a kérdésre..


Ha valakit szeretek akkor azt a lányt szépnek látom.. Lehet akármilyen ocsmány, ha valahogy neadja istem megszeretem akkor szépnek látom.. Ha a szeretet nem segít, ott az alkohol..

2015. jún. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Életem első szerelme, még visszagondolva se volt álmaim párja kinézetileg. Akkor soe igazán zzal fogott meg. Talán három éve ismerhettük egymást, mikor belezúgtam, de tényleg a belsőjébe. A kifejezésmódjába, hogy mekkora egy idióta és így tovább, holott amúgy nem igazán tetszett, de a küldejét akkor már leszartam. :D Felőlem lehetett volna egy kecske is. És úgy vagyok vele, hogy még mindig a tűzbe tenném érte a kezem. Mert akit egyszer igazán megszeretünk, örökre szeretni fogjuk, még ha kicsit máshogy is, mint régen. :) (értsd úgy, hogy a páromat nem hagynám ott érte, de mindent megtennék a boldogságáért.)
2015. jún. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen volt már ilyen barátom, nem tetszett külsőre, de mégis beleszerettem, és akkor már egyáltalán nem foglalkoztam azzal hogy külsőre nem az esetem.
2015. jún. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ajjaj. Sok ilyen volt már.
2015. jún. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

HM a legelső kapcsolatom s egyben a utolsóm is így volt a lány magába fordult depis volt senki nem volt a barátja egy sem volt neki.. én 1 hónapig addig piszkáltam és próbáltam nevetetni mire kezdeményezet beszélgetést végül mikor már év végén ő neki a balagása volt meghívot rá.


A családja még nem ismert egyáltalán csodálkoztak ism ikor a ballagás után oda mentem akkor is nem volt beszédes de akkor kérdezte meg leszek e a párja és hogy is mondjam igen mondtam kiderült hogy okos és értelmes lányról van szó de a depi és a duzogás eltakarta a külső nem tetszet de az tökmind1 volt nekem boldoggá akartam tenni és 2 hónap alatt kijött a depiből és mogorvaságból és életvidám lány lett és így már nagyon tetszet nekem külsőre is mert törődött magával azért mert vele jártam, és lelkileg is láttam hogy nyitott let.. egészen 1 évig nem is mentem vele szexbe... nem éreztem hogy kellene egy 16 éves lánynak az de csodált engem hogy belé szerettem :/

Sajna igaz mire elértük volna a 2 évet mostanság már magába fordult én se tudom kinyitni de ez van összeomlott a családja miatt de ez mind1 is.


De igen bele lehet szeretni egy személybe ha a külsője nem tetszik egyáltalán mert érzed hogy valami megfog a személyiségében vagy a lelkében vagy mert megérzed hogy biztos hogy van valmi jó amögött a rosz külső mögött és ha belekezdesz akkor arra is van esélyed hogy egy csodás dolgot fedezhetsz fel abban a személyben :) mint ahogy én egy vidám lány a depisben :)


Igaz azóa szingliként nincs meg az a öröm hogy szeresek valakit :/

2015. jún. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rockcsempész válasza:
Igen volt, de csak rövid időre...
2015. jún. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!