Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 éves pasi vagyok és egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves pasi vagyok és egyszerűen nem találom azt a lányt aki megfelelne az alapvető elvárásoknak Nekem vannak nagy elvárásaim, vagy tényleg nincs olyan lány aki add magára és nem csak külsőleg?

Figyelt kérdés
2015. jún. 20. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
A mai lányok nagy része még az alapvető elvárásoknak se felel meg. Aki alkalmas hosszú távú kapcsolatra, netán feleségnek, és 18 évnél idősebb, az pedig már rég foglalt.
2015. jún. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen, ingen, muszály a 18 17 évesek körében kereségélni. az összes szép, intelligens és szenvedélyes lány, akit ismerek már foglalt
2015. jún. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
tudom pontos jé
2015. jún. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én ugyan így vagyok vele csak 19 évesen... , így kicsit idősebb nőknél próbálkozok, de nem egyszerű a dolog.. :)
2015. jún. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy a tökéletes nő is épp szakított, csak azt az 1-2 hónapot kell ügyesen kifigyelni, amikor éppen nem foglalt.

23 évesen még nem gáz, de ha mondjuk valaki 35 évesen, 10-20 barátnő után azt mondja, hogy egyik sem volt megfelelő, akkor mondanám, hogy benned van a hiba.

2015. jún. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudhatjuk, hogy nálad mik az alapvetö elvárások, na meg te milyen alapvetö elvárásoknak felelsz meg.
2015. jún. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Valószínűnek tartom, hogy picit vékonyka és butuska és bunkócska és önzőcske és csufika vagy, de 10/10-es nő kéne... Eltaláltam? Persze, mit képzelek.
2015. jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ehhez tobb info kellene. L
2015. jún. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, tisztességes jellemre utal, hogy nyílt kártyák helyett privátban válaszolgatsz, ráadásul akkora egóval, hogy a pofám leszakad :D

Gyerekek, rejtély megoldva.

Hibáztasd csak a csajokat, barátom.

2015. jún. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
megvan keseredve csóri? :D vegyél egy kutyát, az tuti szeretni fog. én ink. macskás vagyok mondjuk. jó fejek.
2015. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!