Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet egy normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet egy normális értelmes lányt találni?

Figyelt kérdés

Nemrégiben fejeztem be egy kapcsolatomat mert az a lánya akit én szerettem másfél évig, az tönkre tette magát.

A kezdetekkor kedves,okos, és aranyos volt nomeg figyelmes mire elértünk a 1 évhez ott már nyomát nem láttam annak a lánynak 7 ből bukott és erre a családja is telefont vett neki és sokat gépezett nomeg "szép" külseje lett.

Most már amióta elengedtem egy tahó bunkóval van kb vele egy színvonalon van most már..


Egyszerűen nem értem Mi kell a mai lányoknak???

Amég Vele voltam és szeretem amit csak lehetet a ő érdekében tettem meg, s mindíg a ő kedvében jártam..

Nem értem én amit csak tudtam belefektetem akkor minek is lett rosz? Nomeg miért nem tudok mást találni?

Én abban a tudatban léptem vele kapcsolatba hogy ő lesz a első és utolsó és úgy kezeltem..

Heti 2 találkozó de ha többre is futja akkor anyira, nomeg amikor csak volt pénzem s velem volt megkérdeztem mihez lenne kedve vagy mit szeretne és mindíg jól el voltunk étterem cukrászda vagy esetleg szórakozás...

Sokszor vittem el túrázni sétálni vagy esetleg csak úgy valamerre.

Ha gondja volt sokszor mentem azonnal segíteni.. még hajnali 2 kor is ha úgy volt.

Mindenben amiben tudtam segítetem... a ünnepekkor is megleptem mindíg amiko nőnap vagy valentin volt s ha még a én szülinapomat el is rontotta a övét csodássá csináltam. :/

Egyszerűen nem tudom mi kell egy lánynak ma már én enyhén régi módi vagyok mindent a másikért tettem de hát úgy látszik megőrült és kénytelen voltam elengedni.

Ahoz képest miket vágott a fejemhez hányszor nevetetem és jártam még a kedvében mert olyannyira szerettem hogy nem tudtam rá haragudni..

Sokszor miközbe ismerősei meg a családja miatt összeomladozott mindíg kinyitottam újra és a nap végére már csak mosolyogni tudott...


Mikor a családja teljesen ellene fordult úgy 4 hete én lementem hozzájuk a családját elzavartam a közeléből s felmentem hozzá a szobájába mikor a asztal alatt sírt egyáltalán nem engedett magához közel de én mégis közel mentem még ha meg is vágott mert annyira felidegesítették.. ott sírt a asztala alatt és mikor kimondtam hogy mindenemet eldobnám érte összekuporodott és zokogot... mire én kiemeltem a asztala alól és a ágyára ültem úgy hogy sírt a ölemben.. felidéztem a emlékeinket a jókat és rámnézet könnyes csillogó szemekkel elpirulva és a vállamra dőlve jobban sírt.

Mire abbahagyta már elaludt a karjaimban, s végül szépen elfektettem a ágyába.

Aztán lementem a családjához és elbeszélgetem a fejükkel hogy mit mertek tenni vagy mondani neki hogy ez lett.. Egyáltalán ott sem lehettem volna de hisz még ha szakítotunk is még akartam segíteni annak a lánynak akit szerettem.. ezért mentem le és mentem be hozzájuk mert a saját lányát elhordta mindennek.. nem érdekelt hogy azt mondták mennyek ki onan... felmentem és kb 4 óra sírás után elaltatam a karjaimba a volt bnőmet de éreztem minimális szikrát.

Végül miután a vágásomat lerendeztem és megmondtam nekik hogy az nap estére ott maradok mivel köteleségemnek éreztem engedéjezték (rühelnek/ki nem állhatnak csak mert hazugságok terjengenek) végül felmentem hozzá és leültem a ágya szélére megérintve a arcát mire felkelt és mikor rámnézet megint könnyes lett a szeme végül mellém bújt és elaludt úgy hogy a kezemet fogta egész este alvás alatt.. én nem aludtam hisz kicsit elvoltam azzal foglalva hogy lássam őt mivel 2 hónapja nem láttam már és jól eset még egyszer arin látni alvás közben. reggel meg megnézte azt a hosszú vágást mikor felkelt s bocsánatot kért azért végül adtam neki egy homlokpuszit és eljöttem onnan ez kb 4 hete volt...


hiába a szakítás fontosnak tartotam hogy segícsek rajta de hiába ha már szakított és nem akar újra mert a családja ellenzi... egyszerüen még ezt megtettem de nem értem ilyen pasit miért nem akarnak a lányok?



Ismerkedni meg nem annyira tudok a ismerőseim száma csak 4 db összesen! egyáltalán nem járok bulizós helyekre mert már csak lesülyedt értelmiségű lányok lennének ott sztem..

Egyszerüen teljesen vége mert nekem nem lesz már se ismerősöm se párom sztem senki nem akar egy törődő figyelmes és teljesen joszívű embert párjának.


Sztetek akkor milyen módon is tudnék én ismerkedni vagy még egy ilyen fontos lányt találni magamnak ha egyszerűen a mai lányoknak már nem számít ha valaki annyira szereti mint amennyire leírtam.. a magam félék senkinek se kellenek már et jól tudom.


Véleményt vagy egyebet várok.

Helyesírással nem szövegelni telefonrol nem nagyon van kedvem tökéletesen írni...


2015. jún. 29. 01:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Már megint egy rinyáló pasi...


Akkor neked is elmondom, LEHET normális lány találni, az én barátnőm is normális. Az egyik ismerősöm meg most nősült nemrég elég fiatalon, ő is normális lányt vett feleségül.


Az, hogy te nem találsz magadnak normális lányt, és értelmetlen kérdekeset teszel fel, még vannak normális lányok. Szerintem nézz magadba, hogy miért nem találsz egyet sem.

2015. jún. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Fú nehéz volt a fogalmazás miatt, de átrágtam magam rajta.

Szerintem az volt a probléma, hogy túlságosan is a kedvében akartál járni. De nem is. Inkább, hogy meg akartál neki mindenben feledni, és teljesen megadtad magad neki, vagy mi. Ha jól veszem ki, te csomó mindent megtettél, tőle meg nem vártál el semmit. Ráadásul sok esetben a reakcióid is irreálisak voltak. Ha például felém valaki késsel kezd el hadonászni, annak két vége lehet: 1. megpróbálom elvenni tőle a kést, de ha sikerül, nem köszöni meg, amit kapni fog, 2. ha nem akarom összevagdosni magam (ez a valószínűbb), akkor elküldöm a rákba, és ott hagyom a...

Jó most nyers voltam, de máshogy nem tudom átadni az üzenetet.

Amikor meg már eltávolodtatok nem értem, miért mentél át hozzá.

Meg ne haragudj, de annak se volt sok értelme, hogy felhozd neki, hogy milyen szép volt együtt. Tök nyilvánvaló, hogy a szüleivel volt problémája, esetleg arról kellett volna beszélni. Meg hagyni hogy ő beszéljen. Hát mégis csak ki kell deríteni mi ez az egész.

4 darab ismerős? Hát azt nem tudom hogyan, nekem a közvetlen családom nagyobb ennél, az egyéb rokonokról, barátokról, ismerősökről, haverokról nem is beszélve.

A bulizós rész nem tudom hogy jön ide, mert a buliba járás tök más téma.

De még egyszer, ezen nem tudok túl jutni: bakker, téged megvágott egy kib... késsel, és még te vigasztaltad őt? Hát ez nekem fura.

2015. jún. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Ezt akár én is kérdezhettem volna. Egy ilyen bátor férfi, mint ahogy leírtad, hát nem tudom... Talán a túlzásba vitt lovagiasságod miatt. Nem szólítod le a szép csajokat.


Én azt mondom, ne szűnj meg lovagiasnak lenni. Ha lány lennék, epekednék a lovagias fiúk után. Bunkó parasztokból van épp elég.

Egyébként nem hiszem hogy ez a lány elfelejt téged egyhamar. Sőt.


(kettesnek és egyesnek üzenem: Nem szándékosan vágta meg a késsel. Úgy felb... az agyát hogy nem tudta mit csinál. Pont ezért lépett közbe a Kérdező- aki lehet hogy "egy rinyáló pasi", de sztem a "hős" szó jobban illik rá.)

2015. jún. 29. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert nagyon kevés normális lány létezik manapság, és az a kevés is mind foglalt.
2015. jún. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Aki keres talal. Naponta legalabb tiz olyan fiu kesereg itt mint te. Ha megerositest akartral akkor elmondom szep amit erte tettel de o nem tudta ertekelni es jobb ha bekenhagyod, ha kellenel neki szembeszallna a csaladjaval erted en is kepes voltam megtenni a paromert. A ami napig ketelkednek hogy egyutt maradunk meg csak vigyorognak ha a terveinket meselem pedig mar 3 eve vele vagyok. De ez minket nem erdekel mert szeretjuk egymast es egyutt leszunk.

Utalom hogy a sok kedves fiu itt rinyal meg sirankozik! Nekem csak normalis baratnoim vannak es erdekes mod nem erdeklik a f9iukat csak azert mert nem atlagosak. En is regimodi vagyok es kifejezetten utalom a bulikat de nem csak ott vannak emberek, ha ertekmes lanyokat keresel, jarj szinhazba, konyvtarba ilyen helyekre vagy utazz el es las vilagot nme mindig a szomszedban van a megoldas.

18/L

2015. jún. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát nem értem teljesen ezt a késes dolgot, mert rossz a megfogalmazás. De én nem tudom, hogy most ez hogy meg mint. Mármint tényleg nem értem. De azt tudom, ha valaki egy vita során késsel hadonászni kezd, akkor az egyrészt nem normális, másrészt azonnal el kell hárítani. Ezt nem lehet úgy megtenni, hogy megvágatod magad. Én első sorban arra figyelnék, hogy én ne sérüljek meg. Mivel ez egy lakás, ezért akár egy székkel is meg lehet próbálni kiverni a kést a kezéből.
2015. jún. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nah a késes dolgo az ugy volt mivel nem válaszolt vissza közel mentem és hirtelen vágott meg aztán fogtam meg a csoklóját és szorítottam meg mire elvettem tőle.. de okés vannak benne logikai hibák jol tudom kicsit mást kellett volna tennem de még így is helyes amit tettem szerintem.


Őszintén szólva azért mentem le mert rossz látni hogy az a lány aki virágzott mellettem most ilyen mélyre sülyedt máris egy 1 hónapos hamis kapcsolatból.. és családjától..


Igen jóltudom hogy vannak még normális lányok ő is az volt csak depiben mikor megismertem és most is abban van már csak már nem ér el a kezem hozzá.. és igen az is igaz valamelyest hogy nem is fog engem elfelejteni sose ahogy irta egyikőtök.


és igen komolyan csak 4 ismerősöm van, a rokonságomat nem ismerem a családoból csak apám meg anyám van akit ismerek és velük vagyok azon tul egy ismerősöm 260 kilóméterre a másik meg külföldön.. tehát kapufa...

2015. jún. 29. 23:37
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocsi megint telorol volt, felcseréli a angol billentyű a betűket... hülye billentyűzet.
2015. jún. 29. 23:39
 9/11 anonim ***** válasza:
#5 Ha valóban normálisak lennének a barátnőid, akkor érdekelnék a fiúkat, bárhogy is néznek ki. Az én környezetemben minden normális lánynak tartós kapcsolata van, még a csúnyáknak is.
2015. jún. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9 Legtobbjuk talalt part csak nekik is sokaig tartott. Van egy aki nagyon szep de felnek tole a fiuk a masik meg egy angyal csak sok mutete volt es nme tul szep szegeny.

5 voltam

2015. jún. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!