Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha bunkósággal a nők durván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bunkósággal a nők durván 30-40%-át le tudjuk venni a lábáról, akkor megérné normális, értelmes, szerény srácnak lenni, ha így a nők maximum 5-10%-át érdekelnénk?

Figyelt kérdés
2015. jún. 26. 23:38
1 2 3 4 5
 1/41 Mumusan ***** válasza:
84%
Ha bunkósággal le lehet venni a lábukról a nők 30-40%-át, akkor kedvességgel le lehet venni a 60-70%-ukat.
2015. jún. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
95%
Nehéz kérdés, miért nem prbálkozol annál a min. 50%-nál, akit valamirt kihagytál a számítából?
2015. jún. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
95%
Fordítsd meg a kérdést... ha van 5-10%-nyi nő, aki olyannak értékel, amilyen vagy, és nem kell előtte szerepet játszanod, plusz van annyi önértékelése, hogy nem hagyja magát megalázni, akkor miért akarsz a többinek megfelelni? Eleve nem értem, hogy miért akar valaki olyanoknak megfelelni, akikkel vélhetően úgyse lenne jó kapcsolata... Hány nővel szeretnél egyszerre kapcsolatot?
2015. jún. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
27%

A többi % merre van ?


Én alapból bunkó szoktam lenni többnyire, de nem azért mert a nőknek ez tetszene, hanem ilyen vagyok és kész.

2015. jún. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
37%

Nem kötekedésből de honnan veszed ezt a statisztikát ?


Szerintem az rég rossz ha egy pasi eldönti hogy ő most bunkó vagy éppen jófiú de mindegy :D Pláne, hogy ezek csak buta címkék amiket ráragasztotok egyes emberekre. Senki sem ennyire egyszerű, legalább is azokban a közegekben ahol én mozgok. Ismertem egy srácot hatalmas tahónak tűnt nagyon sokáig aztán egyszer beszélgettünk hosszasan és azóta nagyon másképp ítélem meg.

Amúgy pontozzatok le nyugodtan csak egy hülye nő vagyok aki úgyse tud semmit.

2015. jún. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
A kérdésed több kérdést is felvet... Például hogy a maradék 50%-ot mivel veszed le a lábáról?
2015. jún. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

#1: Fasság'. Kedvességgel irány a barátzóna, ahol elsírva bánatukat egymás vállára borulhat férfi és nő.


#3: Az esélyek arányaira koncentrálj, légy szíves. Bunkósággal legalább 5-10-szer akkora az esély nőt felszedni, mint szolid stílusban.


#6: Gondolom a maradék 50%-nál így se, meg úgy se lenne esélyem. Tehát még mindig ott tartunk, hogy 5-10% versus 30-40%.

2015. jún. 26. 23:46
 8/41 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nem kell 5% sem, elég 1 darab megfelelő. Bár elég nehéz lesz megtalálni.
2015. jún. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 Mumusan ***** válasza:
92%
Úgy tűnik hogy kihaltunk mi régi vágású hölgyek. Engem csak kedvességgel lehet levenni a lábamról. A bunkóktól írtózom.
2015. jún. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

#8: Vajon a nők 5-10%-a, vagy a 30-40%-a esetén leled meg nagyobb eséllyel? Nagyobb a halmaz, nagy számok törvénye stb.


#9: Az a furcsa, hogy a normális nőknél is bejön, ha egy hapsi arrogáns, nagyképű gyökér. Sokkal jobban bejön nekik, mint egy csendes, nyugodt, egyszerű srác.

2015. jún. 26. 23:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!