Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annyira keresem és vágyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira keresem és vágyok kapcsolatra de nem megy. Van esetleg valami tanácsotok, esetleg van valamilyen tini társkereső?

Figyelt kérdés

Annyi ideje próbálkozok itt is,facebookon is de nem jön össze semmi.Máshol meg nagyon nincs lehetőségem suliba nem jön úgy be senki,utcán meg nem szokásom embereket leállítani...Mások szerint egy nagyon kedves,intelligens,szép lány vagyok de valahogy nem sikerül

14/l



#magány #mostmár vágyok a szerelemre
2015. jún. 29. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:

14 évesen kapcsolat? Szerintem várd ki ,mindennek el jön az ideje. Kislány vagy még . Kapcsolat? Ugyan már.

Rengeteg időd van még! Egyébként nem értem miért kell siettetni a dolgokat.Semmiről nem maradsz le . Később pedig pont ez az időszak fog nagyon hiányozni . Amikor még tini voltál és viszonylag szabad . Üdv egy 18 éves lány , aki szintén vágyik egy kapcsolatra,de nem keresi azt. Ne te fuss lóhalálában a szekér után. Várd hogy megálljon melletted .Minek fárasztanád magad fölöslegesen? A váratlan dolgok a legjobbak! Élvezd ezt az időszakot! :)

2015. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2015. jún. 29. 17:50
 3/3 anonim válasza:
Már nem mai a kérdés de azért válaszolok. :) Én 16 éves vagyok, kb 13-14 éves koromtól hajtottam a "szerelmesdit", minden árok akartam egy barátnőt. 14-15 éves koromra elég komoly szeretethiány alakult ki nálam, nem éreztem magam jól, folyamatosan kapcsolatot akartam, sose jött össze senkivel, bár én annyira "húdekedves" nem vagyok, inkább intelligensnek, humorosnak és (nagyképűség nélkül) rohadt jó fejnek tartanak az emberek.(Ezért is csodálkoztam, hogy sosincs senkim..) Aztán ja, egyszer csak eljutottam arra a pontra, hogy szarok bele az életbe, nekem nem kell senki, magányosan fogok meghalni. Jött az év eleje, suli váltás, új osztály és hoppá, teljesen véletlenül a szerelem is. :D Jófejségből dumálni kezdtem egy csajjal, poénkodtunk aztán szépen lassan elterelődtünk a komolyabb témák felé. 1 hét alatt összejöttünk, és minden túlzás nélkül, őt szeretem a világon a legjobban, egy nagyon boldog párkapcsolatban élek. :) Szóval ja, a sors fintora. Nem azt mondom, hogy ne próbálkozz soha senkinél de szerintem nem érdemes emiatt rágódni. Én hülye voltam, gallyra vágtam az idegrendszerem emiatt. Aztán amikor mindenre számítottam csak erre nem, bumm, mellkason talált Ámor nyila. :D Szóval én összességében azt tanácsolom neked, hogy ne parázz, erre meg főleg ne. Egyszer úgyis találsz majd valakit akit nagyon fogsz szeretni, mindenkinek meg van a párja. Idővel pedig rá fogsz bukkanni! Csak egy kis türelem kell. ;) 16/f
2015. okt. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!