Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az ismerkedési szövegről?

Figyelt kérdés

Szia! Ne haragudj, de nagyon ismerős vagy valahonnan. Nem szoktál szerepelni színdarabokban?


És ha a csaj azt mondja erre, hogy nem akkor azt mondanám, hogy: "Akkor tévedtem, de ha belegondolok az a lány fele annyira sem volt ilyen aranyos mint te."


És innentől menne minden, megkérdezném a nevét, stb. :)



2015. jún. 29. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
1 a bibi... Ha megkérdezi hogy melyik az az ember akivel összetévesztetted akkor milyen nevet mondasz neki vagy mit mutatsz neki? :D
2015. jún. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor megmondanám, hogy a nevére nem emlékszem annak a lánynak. :D Vagy az már gáz?
2015. jún. 29. 20:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezt ne! Ez nagyon gaz.
2015. jún. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 schocko ***** válasza:
63%
Semmi szellemesség benne...gondolom benned se, ha már ilyenekre van szükséged...
2015. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kösz az oltásokat. :D
2015. jún. 29. 20:20
 6/12 To7ka ***** válasza:
Ezzel az a baj, hogy vadidegenként akarsz gondolom és online ráírni valakire, amitől ijesztő lesz. Bármit írnál ijesztő lenne, ez se jobb se rosszabb mint a többi. Ennek ellenére próbáld meg, tényleg az a nagyon pici esélyed van, hogy egy ilyen nyitással eredményt érj el, mint bármilyen másikkal. Csak annyi a hátránya, hogy ha pl facebook, ott a neved, ha vannak közös ismerősök.. Hát vicces lenne:) Őszintén, lazán, és lehetőleg személyesen, vagy hivatkozz egy közös élményre ahol legalább köszöntetek, egy közös barát mutasson be ha csak online is, valami minimális dolog alakuljon előtte köztetek!:)
2015. jún. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ööö... nem online akarnám, hanem élőben. Nem szokásom online ismerkedni. Csak már kifogytam az ötletekből. :)
2015. jún. 29. 20:29
 8/12 n1ck válasza:
nagyon rossz
2015. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó. :D

Nekem tetszik.

2015. jún. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát ha nem ilyen bemagolt szövegként mondod, szerintem aranyos :D
2015. jún. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!