Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nyári ismerkedési esélyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyári ismerkedési esélyek? Szerintetek? Nőként így látom:/ Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

a férfiak szívesen ismerkednek lányokkal még középszerűekkel is, így látom.. pl. grillpartin is úgy ismerkednek átlagos lányokkal mintha bomba nők lennének.. csomó olyan pasit látok olyan kis semmilyen külsejű lányokkal. de szeretném magamat felmenteni az előítéletesség alól h ezzel nincs gond hiszen mindenkinek joga van meglátni a másikban a pozitív tulajdonságokat, és azt már észre vettem én is, h sok nő már ott elvérzik, hogy a külsején túl mutatnia kéne valami mást is


a nők viszont csakis a férfiak legjobbjaival akarnak összejönni.. X-nek azért nem adnak esélyt mert kicsit dagi, Y-nak azért nem adnak esélyt mert pöfén befél:D Z-nek azért nem adnak esélyt mert olyan kis esetlen.. nem akarok megbántani senkit, főleg a fiúkat, de ez ellen én se tudok tenni semmit:/ ha vkire nem tudok rágerjedni az első pillanattól, az már nem is érdekel.. tudjátok, kell az a szikra amitől beindít egy hapsi. tényleg nem akarok megbántani senkit de nem tudok mit csinálni:/


2015. jún. 5. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Köszönjük, hogy megosztottad velünk, milyen undorítóan felszínes vagy.
2015. jún. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

amelyik nőt bármelyik dughatja,az elrettent,mert azt gondolom hogy méltatlan a szintemhez.

:,D szóval sok esetben ez nem gond.



amúgy a kérdésnek semmi de semmi értelme,sok a felszínes noname senki pics***a,tudja mindenki (ásít)

2015. jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
A kérdező átlagéletkora (sic!) 9 és fél év.
2015. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Ez pont így van,ne aggódj,az összes nő ilyen.Aki helyes annak van esélye,aki nem,annak nincsen...

Csak Te legalább beismered,a többi nő közül meg szinte senki.Pedig sajnos ez a valóság. :/

Megszoktuk már ezt,szóval mivel levegőnek néznek,kinevetnek megaláznak a nők,ezért én meg nem törődöm már velük.Fusson csak pincsiként a bunkó gyerekek után száz másik csaj mellett.Aztán majd mindet megdugja,majd otthagyják őket,és sírnak hogy jajj miért nincsen normális pasi blablabla...

Szokásos szöveg,mikor ott van az orrod előtt,de ő nem elég helyes,meg blablabla...

Akkor pedig megérdemled azt,amit választottál magadnak.

24/F

2015. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én az ellentéted vagyok, nem a felszínt nézem, elég sokaknak adok esélyt, hogy bizonyítsanak. Látjátok, sokan pl. a 2. válaszoló erről meg azt gondolja, hogy nem vagyok méltó az ő szintjéhez! A férfiaknak semmi nem jó!


L20

2015. jún. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vagy nő, amikor én bagoly.
2015. jún. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6 ki? :D
2015. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Semmi jelentősége, hogy így látod. Éld az életedet, és viseld a döntéseid következményeit!
2015. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
A kérdező férfi. Nőlejárató kampányt indított, mert senki nem nézi meg a dagadt, szőrös valagát.
2015. jún. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"Nőként így látom" és akkor "a kérdező férfi",bravo.
2015. jún. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!