Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresési problémák?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresési problémák?

Figyelt kérdés

Volt egy jelentős volumenű szakításom lassan 9 hónappal ezelőtt, a lány volt az első igazi szerelmem és utána eléggé leamortizálódtam, mondhatjuk, hogy eléggé ramaty állapotba kerültem. Ismerkedtem utána lányokkal, de egyik kapcsolat se volt több 1 hétnél, vagy csak egy egyszerű szexkapcsolat lett benne, aminek már azóta vége..szóval végleg egyedül vagyok. Lassan 2 hónapja érzem azt, hogy jó lenne ha megint megtalálna a szerelem, de azóta se talált meg sőt..az eddigi lányokat akiket kinéztem mind visszautasított (ez kb 5 lány). Igazából nem tudom mi a probléma.. külsőleg teljesen normális vagyok, a belsőm picit más, de lényegében régebben könnyebben tudtam barátnőt szerezni, mint most, és nem értem miért van ez. Vannak lány barátaim, ők többször megkérdezték már tőlem, hogy miért nincs barátnőm, mert olyan fantasztikus srác vagyok (bár én annyira nem adok mások véleményére, ha pozitív, ha negatív). Talán nem jó helyen keresek? Ha valaki ezt baromságot leírja, hogy ne keressek, mert megtalál, azt nem veszem komolyan! :)

Örülnék ha ez megváltozna..



2015. jún. 30. 19:01
 1/2 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, és férfi..ha valaki kérdezné.
2015. jún. 30. 19:03
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát lazíts egy kicsit! És üdv a klubban!

Nekem már 4 éve nincs szexkapcsolaton és nagy pofára eséseken kívül más. Lassan már ott vagyok, hogy ha ennyire nem kellek a nőknek, akkor sajnálom, de így jártak. Szokták mondani, hogy nem erőszak a disznótor. Mindezt úgy, hogy a visszajelzések szerint nincs velem semmi baj és akik jobban ismernek, azok nem értik az egészet.


Viszont te még nagyon fiatal vagy, ne kapaszkodj most abba, hogy komoly párkapcsolatod legyen, csak éld az életed. Vissza fogod még sírni azt az időt, amikor bármelyik nővel elmehettél egy éjszakára és jöttek is a nők! Állj úgy hozzá mindenhez, ami alakul, hogy amíg tart, addig jó és kész. Ha egy hetet adott valakivel a sors, akkor legyen egy szép heted. Ha többet, akkor több. Előbb utóbb valamelyik melletted marad (vagy épp az lesz a gondod, hogy te nem tudsz tőle megszabadulni! :D).

2015. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!