Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresési problémáim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresési problémáim vannak. Mi a gond?

Figyelt kérdés

26 éves férfi vagyok.

A legnagyobb akadály hogy nem tudom hova menjek el, ahova szívesen elmennék, és nőket is találok.

Pedig nem szeretek otthon ülni.

Olyan helyekre szeretek járni ahol nem árusítanak szeszes-italt.

Ahol biztosan tudom hogy nincsenek nők:

Mozi, közösségi klub, kultúrpalota, könyvtár, főtér, piac, tesco, lidl, aldi, és még egy csomó hely.

Költözés utazás kizárva!

Olyan extrém hobbijaim vannak hogy annak párja nincs az országban szóval ez is kizárva. 40000-en lakják a városom.


Mit tegyek hogy társat találjak?

Lehet magasra tettem a lécet avval hogy ne az alkoholfogyasztás legyen előnyben?


Egyszer voltam egy DISCO-ban egy társkereső rendezvényen ahol a fehér karszalagosak a hajadon társat keresők, a piros a kapcsolatban= tabu. És volt még egy fiu aki egymaga ült és itta a sörét a sarokban meg én a többin mind piros volt. Körülbelül telt ház lehetett 100 emberrel. 4:00-kor zárt!


Nektek is nehezen megy a társkeresés?



2015. máj. 28. 20:51
 1/2 anonim válasza:

Már ne haragudj, de mindenhol vannak nők! Veled lehet a gond, hogy nem találsz! Még akár az utcán is leszólíthatsz valakit. Ha nem szexkapcsolatot vagy egyéjszakást szeretnél, akkor tényleg ne discóba menj, de a többi hellyel nincs semmi gond.


Egyébként nálad az mit takar, hogy nincsenek nők: nincs olyan, aki odamenne hozzád, vagy micsoda? Esetleg enm mersz kezdeményezni?

2015. máj. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Is-is.

Nincs nő az hogy csak idős asszonyokat látok.

Ha utcán segítséget kérnék pl idő vagy utca akkor segít azt rohan leráz. Valahol gond van a kezdeményezéssel is mert valami démonnak képzeli az egyik ember a másikat.

Az utcát felejtsük el. Nincs ötletem hova menjek a társkeresők tele vannak szexuális szolgáltatást hirdetőkkel engem PL hominak meg binek néztek mert újságba hirdettem. Online társkeresőkön magamnak tudok írogatni mások meg nem válaszolnak. Kéne egy hely komoly társkeresés céljából. Valószínűleg nincs olyan a városban mert akkor tudnék róla ezért kérdezem itt hogy ha alapítanom is kell hova érdemes társkeresés céljából menni?

2015. máj. 29. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!