Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találok olyan pasit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan pasit akinek nem a dugás vagy a fogdosás az első egy kapcsolatba? 15/L

Figyelt kérdés
Már háromszor megszívtam mert azt mutatták hogy rendesek de végül már a beszélgetés helyett is a fenekemet fogdosták...

2015. júl. 3. 01:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%
Az öregek otthonában. A kamaszfiúk állati kanosak.
2015. júl. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%

És én vajon hol találok olyan csajt, akinek nem a külsőm és a pénzem az első egy kapcsolatba?

Erről pedig ennyit, ide egy pontot kérek.

2015. júl. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
48%

Bocs szivem de el kell hogy szomorítsalak.

NEM LÉTEZIK ILYEN PASI.

A fiúk csak a kiskapura és egyébb dolgokra mennek:/

Nekik csak az a lényeg hogy megszerzzék ami tilos....

2015. júl. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Nekem elég ha sokat dumcsizunk :) 14/f
2015. júl. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Megtaláltál,nálam fontosabb a belső mint a külső és biztos hogy nem kezdem el rögtön fogdosni a lányt,hanem lazán elbeszélgetek figyelem a szemét,a mosolyát :) 18f
2015. júl. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
2. A pénz és a külső nem hátrány, de engem ez a 2 nem is érdekelne ha lenne egy olyan fiú akivel sok a közös és megtud nevetettni... de ha nem szólít le az, addig bekell érnem azzal aki igen...
2015. júl. 3. 01:42
 7/28 anonim válasza:
41%
Meg tud nevettetni? Akkor a kabaréházba kéne próbálkozni drága.Oksa?
2015. júl. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
Hello,én ilyen vagyok, de hozzád idős.
2015. júl. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%

hát nehogy már zavarjon hogy a fiúd megfogja a feneked :D am nem fogsz épeszűből olyat találni akit ez a dolog ne érdekelne, főleg kamasz fiúk között

de azért sok sikert kívánok a társkereséshez :) 16/f

2015. júl. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%
en a kerdezt partolom! egy kapcsolat nem csak arra epul h tapizzd a masikat..persze idovel azt is kell de csak szepen sorjaba..nem rogton letadni..es az igaz h a kamasz fiuk ilyenek de azert vannak olyan kivetelek akik ezeket probaljak elfojtani h a lany szerelmes legyen bele es majd utana a tobbi :) de ez sajat velemeny..
2015. júl. 3. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!