Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan csajozzak be egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak be egy nagyobb bulin?

Figyelt kérdés
Ma este megyek bulizni nyitott téren,house zenék lesznek(dj ek),szóval ez ilyen lesz hogy mindenki egy tömegbe áll,nincsenek asztalok semmi,és hatalmas buli lesz egyik legnagyobb a nyáron.Én meg haverom megyünk,18 vagyok de nem volt még barátnőm és úgy érzem itt az alkalom na de hogyan? Mások szerint jól nézek ki,csak oda kéne menni valahogy egy kiszemelt csajhoz, de mindig ott akadok el hogy majd nem tudok mit mondani és dadogok össze vissza és inkább úgy gondolom mindig hogy inkább hagyom a fenébe.Tervezek kicsit inni,mértékkel,habár volt hogy ittam de akkor se mertem odamenni.Valami jó szövegeket tudtok ami bevállik? nem kell a legprofibbakat,meg olyan se kell hogy szia cica van gazdád? és a társai.. Normális válaszokat akarok,és am nem csak egy éjszakás kapcsolat kell hanem hosszútávú
2015. júl. 3. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan vagy mint én :D Én se merek odamenni egy lányhoz se, még ha iszok akkor se..
2015. júl. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok...
2015. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Odamész hozzá,köszönsz, táncolsz vele, meghivod egy italra,bókolsz neki, meg ilyenek
2015. júl. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mintha az olyan egyszerű lenne :d jó, valakinek az...de ha én iszok annyit, hogy odamerjek menni egy csajhoz és felkérem táncolni akkor mindig az a válasz hogy nem bocsi
2015. júl. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ez nem jött össze :S nem volt olyan csaj akihez odamehettem volna..,körüljártam az egész bulit de mind vagy fiúval van vagy 5 barátnőjével,vagy egyedül de nem tetszik,vagy rám se néz,le se sz*r.Volt hogy odamentem 2 csajhoz csak úgy táncolni de azok meg fogták magukat és elmentek
2015. júl. 4. 03:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Rioba voltál?:D Amúgy tényleg a legtöbb csaj vagy pasival van vagy körbe van véve barátnőkkel vagy csak simán 2 csaj táncol egymással. Nyilván ha nagyon bejön egy pasi a csajnak akkor úgyis elmegy vele táncolni hiába vannak ott a barátnői, ha meg nem akkor próbálkozhat a végtelenségig :/
2015. júl. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Dehogy Rioba annyit mondok hogy nem Magyarország
2015. júl. 4. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!