Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha valahogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha valahogyan nincs közös téma csak interneten keresztül?

Figyelt kérdés

Sajnos elég felénk vagyok és visszahúzódó és ezért nehezebb a beszélgetés az interneten keresztül.Személyesen viszont könnyebben megy a beszélgetés mindenkivel.A barátaimmal is.Régen pedig neten is annyi mindenkivel eltudtam beszélgetni de ma már nem valami megváltozott középsuli óta.

Mit tehetnék ez ellen?

17/L


2015. júl. 4. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A kérdésben magadnak mondtál ellent. Akkor életben beszélgetsz könnyebben, vagy interneten? Lehetséges, hogy a neten most olyan embereket ismertél meg, akik kevésbé beszédesek, mint azelőtt. Én beszédes vagyok, de egy olyannal nehéz közös témát találni aki nem az, legfeljebb jó hallgatóság, csak az olyan kínos tud lenni egy idő után, legalábbis számomra ha mindig én dumálok. 17/L
2015. júl. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam bocsánat de az a lényeg a neten nincs témám élőben könnyebb beszélgetnem.
2015. júl. 4. 16:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet azért, mert akikkel életben beszélgetsz, őket már ismered valamennyire, vannak közös élmények akár suliból, stb. Neten meg semmi. Pár napig lehet egymást faggatni, de ha nincs közös érdeklődés, megszakad a beszélgetés. Voltam már én is így emberekkel, egyre kevesebbet beszéltünk, aztán egyáltalán nem.
2015. júl. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!