Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bonyodalmas téma, valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyodalmas téma, valaki tapasztalat vélemény?

Figyelt kérdés

Tetszik egy oszt. társam, de olyan nagyon bejövős szomorúan sóvárgó szinten, már több éve.


Már erősen fontolgatom hogy megmondjam-e neki kerek perec... de igazából, nem vagyok benne biztos hogy jó ötlet. Persze mindenki jön a "mit veszíthetsz", meg az "csak őszintén" dumával. na most nyilván a dolog két esélyes de adott esetben nem tudom emennyire érné meg a kockázatot. Túl azon, hogy a kis barátságunkat megsavanyítaná (ami még nem is zavarna) még le kéne húzzunk együtt 2 évet egy osztályban.


Ráadásul, noha megbízom benne, de tartok tőle, hogy a dolog szépen lassan, szájról szájra (mint az ének) elterjedne az osztályban, és mivel már így sincs túl jó hírnevem nem akarom még azzal tetézni, hogy "Megpróbálta! Hah! Hova gondolja magát ez a hülye?"


Így ahogyan sorakoztatom ezeket az érveket kicsit nekem is bugyutának tűnnek, de tényleg megalapozottak. És akkor még nem beszéltem a kinézetemről... :'( (na jó nem vagyok egy béka de azért...)


Ha bárki volt hasonló helyzetben tapasztalatot szívesen fogadok, vagy ha csak épkézláb véleménye van azt is.

F/17 (ő L/16 ha valakit érdekel)



2015. máj. 15. 19:31
 1/3 anonim válasza:
Szerintem,tényleg mond meg neki kerek perec az érzésidet. estleg suli után .tényleg meg fogsz könnyebbülni ,mertbaz csak rossz ha magadba folytod.
2015. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
figyelj.. ha normális a srác akkor a hátralévő 2 évben nem lesz gázos a helyzet ha esetleg elutasítana. szerintem mondd csak meg neki mit érzel :D
2015. máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nemrég én is megmondtam a srácnak, aki tetszett. Sokkal jobb volt utána. Elutasított, de megkönnyebbültem és az elengedés is könnyebb. ÉS normálisan is kezelte. Igaz, mi nem egy osztályba jártunk, de a "Házinyúlra ne lőj" szabály nem tart sokáig. Mármint ha lesz is valami negatív vagy pozitív értelemben, akkor ez, mint főtéma legrosszabb esetben is csak egy hónap. Hajrá!:)
2015. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!