Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék gyorsan párt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék gyorsan párt találni?

Figyelt kérdés

már több mint 1 éve vége az előző kapcsolatomnak, nem is értem, hogy az hogy jött össze.. mivel nem tudok ismerkedni, béna vagyok benne..ez van, de már annyira szeretethiányos vagyok hogy az hihetetlen, az előző kapcsoaltom egyébként innen van, a gyakoriról..az volt az egyetlen és több mint egy évig tartott(nem csak netes, hanem közel laktunk egymáshoz)

most pedig erölködöm, próbálkozom de valahogy nem sikerül összeszedni egy lányt se..nem csak a szexre hajtok, hiszen azóta nem is dugtam..egyszerűen csak kapcsolatot akarok, nem akarok magányos lenni

aki ekkore szerencsétlen mint én, annak mit ajánlotok hogyan próbálkozzon? neten valami társkereső? vagy valami?:/

tudom elég életképtelen egyénre lehet asszociálni a kérdésem miatt,de bármilyen segitség jól jönne.

18f


2015. júl. 6. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha lány lennél meg 14 éves :D 14/f
2015. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lesz rá alkalom az majd jönni fog magától de hogy ha ennyire akarod akkor majd csak azért fogsz beleszeretni a lányba mert akarsz valakit szeretni és nem maga miatt szóval szerintem várj
2015. júl. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az nembaj ha nem azért szeretem...csak szeressem, és legyen egy kis életem, boldogságom igy tizenévesen is..az "igazi"-ra még várhatok... nekem a fiatalkorom kiélése nem abban van hogy iszok,drogozok és dugok.. nekem ez nem boldogság nem élvezet, nekem az az ha van egy lelkitársam, még akkor is ha nem azért szeretem mert annyira elbűvölő ember, hanem azért mert szeret és csak arra van szükségem...
2015. júl. 6. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor meny oda egy nyomi csajhoz és ő tuti járna veled
2015. júl. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

meny?

az ilyennek miért van internete?

2015. júl. 8. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!