Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, hogy hívjam magamra egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy hívjam magamra egy srác figyelmét? Többi lent

Figyelt kérdés
Ha mondjuk semmi baj nincs velem, csak annyi hogy zárkózottabb vagyok a hétköznapokban, de ha buli van például akkor fellazulok... és szeretnék jobban ismerkedni, többet pasizni... most légyszi ne ítélkezzen senki, tudom mi lehet erről a vélemény, de ez van.. csak egy kicsit több figyelemre vágyom meg egy kis flörtre... a fiúk hogyan látják ezt vagy mit gondolnak róla?...

2015. júl. 6. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
nézz ki jól (ha buliba akarsz ismerkedni)
2015. júl. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én buliban úgy szoktam,hogy igyekszem a csaj közelében maradni,és előbb-utóbb úgyis egyedül lesz. Akkor dumálok vele,kialakul egy bensőséges viszony,és aztán már ő is keresi a társaságom,buliban meg aztán csinálok vele amit akarok:D


Gyakran van úgy,hogy mondjuk 11kor X lány volt a kiszemelt,de vhogy nincs olyan oldott hangulat közöttünk,így megpróbálom Y-t, és összejön.



Ez mindig a külső alapján működik. Ezt mindenki tudja,nyugodtan le lehet pontozni,de ezt nem én találtam ki. Ha meg már úgy is így van,akkor miért ne billenjen felég ez a "mérleg".

Öltözködj jobban,smink (szájfény,szemöldök,tusvonal,kis alapozó és tökéletes).


Buliban lehetsz egy kicsit rossz kislány.

Az én szemem is hamarabb megakad,egy rövidnacis,vagy egy cicanadrágos csajon.


ui.

Ez csak a bulikra vonatkozik,a civil életben nagyonis számít a belső,egy-estés viszonyoknál nem.

18F

2015. júl. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kivágott felső, popsiig érő szoknya.
2015. júl. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szemezz az illetovel,es mosolyogj ra.:) Ez tuti megoldas!

Nem kell khurv@nak lenni hogy osszegyere egy sraccal!(elozo valaszok)

2015. júl. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!