Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen kérdéssel kelthetem...

Milyen kérdéssel kelthetem fel a figyelmét? És ne hajtson el?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác, és szeretnék vele chatelni. Nem szeretném a szokásos "szia mizu"-t írni, inkább valami olyat amivel felkelthetem az érdeklődését irántam. Nem egy suliba járunk, fogalmam sincs napközben hol van, ezért ne írjátok légyszi azt, hogy beszélgessek vele élőben.

Vagy esetleg fiúk, ti milyen kérdésre válaszolnátok egy számotokra ismeretlen lánynak? ( a perverz/kötekedő/értelmetlen válaszokat mellőzzétek kérlek ) 17/L



2015. ápr. 8. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
A "Szia! Mizu?"-nál bármi jobb. Falra tudnék mászni tőle. Kb. akkor írnak ilyet az emberek, mikor unatkoznak és azt várják, hogy szórakoztasd.
2015. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem a duma a lényeg. bármit mondhat a hölgy,ha nem tetszik akkor nincs mese.



ha meg jó a nő,mondhat átlagos szia mizut is, nem fog zavarni.

2015. ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Szia! Mit tudsz nekem akkor tanácsolni?:)"


Annyit, hogy add magad, ne akarj semmilyen konvenciónak megfelelni. Ha téged az érdekel, hogy milyen zenét szeret, hova jár bulizni, akkor azt kérdezd meg. Ha jól el tudtok beszélgetni, akkor nyert ügyed van, ha meg nem, akkor hiába kelted fel az érdeklődését, el fog laposodni, ugyanis nem fogsz egész életedben szerepet játszani. Akkor meg minek, ugye.

2015. ápr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, ha rám írna egy csaj aki tetszik, mondjuk azzal a szöveggel, hogy "Szia! Hogy vagy? Milyen napod volt?" készségesen válaszolnék neki. Amit mondani akarok az az, hogy teljesen mindegy mit írsz, ha bejössz neki, ha meg nem, akkor meg nincs miről beszélni.
2015. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!