Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha bejön nektek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frank1997ize kérdése:

Lányok, ha bejön nektek egy srác és ő nem mer megszólítani titeket akkor ti meg fogjátok-e szólítani azt a srácot aki tetszik nektek? :D

Figyelt kérdés

Még ha agyon van küldve jelekkel és még úgy se? :D

Akkor hagyjátok az egészet vagy akkor megteszitek ti az első lépést? :D

Felmerült bennem egy olyan,hogy mi van azokkal akiket egy srác se mer megszólítani,akkor muszáj lesz a nőnek lépnie nem?



2015. júl. 8. 00:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
meg:D de jobb hafiu kezdeményez
2015. júl. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom én hogy működik a dolog,de aki már több hónapja vagy éve nincs megszólítva az már durva lehet azért nem? :D
2015. júl. 8. 00:52
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Én soha nem kezdeményeztem, hisz igy gondoltam, hogy nem az én dolgom. Kivéve egyszer. Ráirtam a mostani páromra megvolt a randi, aztán 1-1,5 hétig nem is beszéltünk.aztán hirtelen ujra beszéltünk ujabb randi, Mindennek lassan 9honapja, nekem ő a nagy ő és ő is igy vall. Tehát igen, a nőnek is kell lépnie. Bár én is ott ültem az fb elött, chat ablak megnyitva, de mit irjak??!! Anyot irtam szia miujság? :D
2015. júl. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Annyit*
2015. júl. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Dalmuschkaaa válasza:
100%
Meg hát! :D Ha kell megteszem az első lépést. Sőt ha kell akkor a másodikat is, de a harmadikat tegye már meg ő.
2015. júl. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én is ebbe a kategóriába tartozom, nem merek kezdeményezni,ezért a lányok kezdeményeznek ha ez meg van onnantól már megy minden :D a második lépést már megtudom csinálni :D
2015. júl. 8. 13:37
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

Én azokhoz tartozom akik így sem merik megszólítani a fiút.

Ha a lány ugyan ilyen hozzáállású, mint én, akkor szívtad...

2015. júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
45%
igen a csajoknak is kell lepni.. de mi szeretjuk ha egy fiu kezdemenyez. az lovagias. ha at nem lep egy hatart. az mar nyomulos. de ha nem lep a csaj..lepj te
2015. júl. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ritkán van az hogy én szólítok meg lányokat,de az kudarc pedig udvarias vagyok,mondták már azt is hogy jóképű vagyok,de akkor is elveszik az önbizalmam,már alig van szinte :D
2015. júl. 13. 01:26
 10/12 anonim ***** válasza:

Velem az volt, hogy amikor én kezdeményeztem rosszul sült el dolog. Viszont mikor nem én tettem meg az első lépést akkor okés volt. Persze nem u.az a személy volt mindkettő. A lényeg hogy kezdeményezésben nincsenek pozitív tapasztalataim.

18/L

2015. júl. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!