Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedni hol lehetne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedni hol lehetne egy kevésbé helyes fiúnak?

Figyelt kérdés
üdv! 18 éves leszek, de soha nem volt még barátnőm. Szeretnék ismerkedni lányokkal, de az a gond hogy nem vagyok túl helyes sem, mellé még nagyon barna a bőröm, emiatt is szerintem kisebbséginek néznek. Bulikba nem járok egyáltalán, más alternatíva jöhet szóba csak. Suli kizárva más okok miatt. Hol lehet ismerkedni? Jelenleg nem sportolok semmit. Köszönöm
2015. júl. 8. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akár itt is:D de Baboo n vagy akár hol
2015. júl. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pláza,facebook,társkereső oldalak
2015. júl. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Írj 18/f
2015. júl. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerkedni hol lehetne egy helyes fiúnak? :$
2015. júl. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es


Na.. És akkor megnövelted az egódat? Megvan a napi mennyiség? Örülök... Menj aludni!

2015. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!