Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az nagyon ciki ha 17 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon ciki ha 17 évesen nem volt még barátnőm, és nem is csókolóztam?

Figyelt kérdés

Na szóval nem vagyok egy csajozós típus. És ha mondjuk egy lány osztálytársamat kísérem haza (koleszba) akkor nincs témám és ilyenkor kínos hallgatások kezdődnek.

Hogyan tudnék felszedni egy lányt mert már nekem cink hogy a pisis 12 éveseknek van "párjuk".Persze nem ovisszerelemre vágyom hanem egy normális kapcsolatra. Önbizalom 0


2015. júl. 9. 01:26
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Kezdődnek keci

Te is voltál 12 éves valamikor. Ne gondold, hogy különb vagy náluk. Ilyen hozzáállással ne is legyen.

Viszont imádkozz,hogy nekem összejöjjön :D ty

2015. júl. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 stiw válasza:
90%
18 éves vagyok, hasonló cipőben (azzal a különbséggel, hogy tudok beszélgetni lányokkal), de egyáltalán nem érzem gáznak.
2015. júl. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki!Úgyis előbb utóbb megtaláljatok akit kerestek.:)
2015. júl. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért ekörül forog mindenkinek az élete? Vicces, hogy az ember, a teremtés csúcsa, akinek megadatott, hogy gondolkozzon és beszéljen is - erre csak a lőccsel foglalkozik.

Kérdésedre válaszolva: nem. Önbizalom: +100 = megoldás. Pisis 12 évesekkel meg ne foglalkozz, mert valóban úgy van, ahogy #1-es írta.

2015. júl. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok korodbeli lány, nem volt még barátom, és nem, nem érzem gáznak a helyzetet. Ha most elkezdenék a 13 évesekre irigykedni az olyan lenne, mintha közéjük tartoznék. Magamat tekintve még jó két-három évig nem fogok ezen stresszelni..
2015. aug. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mintha valahol a páromat hallanám. Amikor felcsíptem a tesóm társaságából ki nem néztem volna belőle. Kb ugyanazt megélte amit te.

Na szóval összejöttünk s elmondott mindent, meglepődtem. De ez sose gond. Sokan rendes kapcsolatot akarnak s nem utcalányokat. Csak ugyebár ha nem próbálkoztok, akkor ne is vágyakozzatok. Az a baj, hogy az értelmes fiú réteg piponya...

Szedjétek össze magatokat. (ritka az ha ilyen embert egy csaj önszántából felcsíp) Én mindig hajottam az értelmes párkeresésre (nem mai rib módra - 23 vsgyok de 3x feküdtem le mással, s nem pár hetes kapcsolatok) a 3. személy az akivel együtt vagyok s hasonlított rátok 17 évesen. 4éve vagyunk együtt s fiatalabb nálam ><.

Kössétek fel a gatyátokat s ugorjatok fejest, mert sose lesz semmi így...a csalódástól pedig nem kell félni, ha útba esik férre dobod, még ha fáj is. (tucat ismerkedés alatt csalódtam s kidobtam mindegyiket)

Szeretem a párom s ő is, nyílt őszinték vagyunk minden témában.(abban is) Neki nem tetszik, hogy előtte más is ért hozzám, énmeg félek, hogy mivel első vagyok neki lehet más bejön egyszer majd neki >< de eddig semmi aggidalomra való nem volt.

Hajrá srácok, ki tudja nem-e a napokba kerültétek el életetek párját.

2016. júl. 24. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!