Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szexre nyitott csajokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexre nyitott csajokkal miért nehéz megismerkedni, miért olyan prűdek és unalmasak a csajok többnyire?

Figyelt kérdés

2015. júl. 10. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Szexre nyitott csajokért fizetni kell, az olyat aki prűdebb fajta kicsit, inkább becsülni kell
2015. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
32%
aki a 4.kerületben lakik, és lány, az írjon!! 18f
2015. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Ha van lány aki tabuk nélkül beszélgetne szexről írjon bátran :) 19/F
2015. júl. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Minden lany egy perverz,csak ki kell hozni beloluk!!!

Hidd el hig egyik lany se prud,csak nem arra kene hajtani egybol(vagy jol alcazni).

Miert itt akartok szexrol bezelni,miert nem eloben?? Sokkal jobb..-.-

2015. júl. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
hát ez vicc ahogy az első válaszát pontozták.. 35% szerint hasznos 65% szerint pedig nem.. Pedig neki van igaza..
2015. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noren1989 ***** válasza:
0%

#5, nem neki van igaza ;)

Írj rá egy duci csajra, azt lesz ott haddelhad...

25/F

2015. júl. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Lány vagyok és elmondom nektek h az a vicc h kapcsolatot kerestem nem jött össze mind csak megdugni akart ,utána gondoltam jo akkor mostmár csak egy laza kalandot keresek ....az összes srác akivel ezt közöltem v ezt sugalltam neki eltünt a környékemről ....elmenekültek v nem tom XD ilyen nehéz az élet
2015. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"miért olyan prűdek és unalmasak a csajok többnyire?"


Az irántad való viszonyulásukból következtetsz az ő személyiségükre? Nagy hiba:)

Az, hogy nyitott legyek akármilyen téren bárkire, oda nem csak az én személyiségem kell, hanem a tiéd is, vagy azé, aki ismerkedni akar.

Nem tudhatod, hogy milyen nyitott lehet bármelyik lány valaki olyannal, akit szimpatizál is.

2016. júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb hetero lány nem prűd, és szívesen 'szexel' is, amennyiben nem aszexuális (de szerintem ilyen elég kevés van).

Annál a pont, aki azt írta, h. a megfelelős pár/ partner/ barát/ férj/ szerető - ahogy tetszik - kell hozzá. Meg a szimpátia, vonzalom, összhang, egymásra hangolódás, feromonok.

Summa summarum (szerintem) a legtöbben nyitottak a testiségre, csak nem biztos, h. Veled, k. kérdező...

Ez tetszett:

"Ha van lány aki tabuk nélkül beszélgetne szexről írjon

bátran :)"

Én sok mindenről szeretek beszélgetni - ha lehet, akkor élőben/ személyesen, de a szex nem pont az a téma...

Azt inkább a gyakorlatban - 19 évesként is így voltam vele :)

2017. ápr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!