Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi az a nyitott párkapcsolat?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a nyitott párkapcsolat? és mik az előnyei és hátrányai?

Figyelt kérdés

Emberek! Segítsetek... az előző baràtnőm belèm van zúgva mint ahogy èn is belè... DE a bökkenő hogy 3x màr nem akarunk jàrni ( vagy is ő nem) azèrt mert úgy èrzi lekorlàtolom, és ő màs fiúkkal is akar lenni. (Csók, szex minden)de èn lennèk szàmàra a biztos pont akit szeret ès mindíg visszajönne. Èn viszont picit règimódi vagyok így alapból először talàlkozok ezzel a fogalommal. Azt mondja, hogy ha így "jàrunk" (vagy hàt ebbe a nyitott kapcsolatba vagyunk) akkor ő is meg èn is elmehetek màs csajokkal...

(Igazsàg szerint ismerve magam én csak tiszta szívből tudok csókoloni vagy valakivel lefekūdni.)

Az igazssàg, hogy bele vagyok esve mint vak ló a szakadèkba de nem èrzem úgy, hogy azt eltudnàm viselni, hogy ő szerelmeskedik valakivel ès utànna hozzàm jön, hogy szeret. Tehàt alapból nem èrtem mert èn tènyleg CSAK szerelemből tudok lefekūdni valakivel...

de akkor is nagyon szeretem... ( és azt mondta, hogy így sokàig egyūtt tudunk lenni de neki erre szūksège van... ( nagyon gyorsan felejjetek mert az adrelaninom 4000 van és nagyon ideges vagyok. egyszerűen pànikba vagyok.)



#kecske #Nyitott pàrkapcsolat #magyaràzz
2015. máj. 28. 07:08
 1/7 anonim ***** válasza:

A nyitott párkapcsolat az, amikor nem ígérted egymásnak életfogytig tartó hűséget, és együtt éltek, de ha valamelyikőtöknek egy kis újdonságra van szüksége, akkor nem gátoljátok egymást abban, hogy a másik másvalakivel érezze jól magát néha-néha. De ettől függetlenül ti össze tartoztok, és nem léceltek le az épp aktuális érdekességgel.

Ehhez viszont erős érzelmi kapcsolat kell, és meg kell tanulnotok mindkettőtöknek kezelni ezt. A féltékenység ebben a kapcsolatban szóba se jöhet egy másik lány vagy pasi miatt.

2015. máj. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező szerintem neked az olvasottak alapján nagyon nem való...

De lepasszolhatod nekem, mert én ilyet keresek!

22/F

2015. máj. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt mondja most hogy mindig téged szeretne és csak szexelne mással de ez sosem így van a valóságban. Egy ténylegesen jól működő nyitott kapcsolathoz egy érett és stabil közösség kell, nemhiába a középkorú házaspárok körében népszerű ez. Egy instabil vagy nemlétező (mint a tiétek) kapcsolatban ez sosem működik, és az első alkalommal szakítás a vége amikor a felek szerelmesek lesznek az új szexpartnerbe. Nektek inkább barátság extrákkal kell, ahol nincs közötök egymáshoz érzelmileg, csak összejártok dugni. Ha valamelyikőtök közben talál új embert, akkor szívfájdalom nélkül lehet továbblépni. Előny: sok szex, nincs érzelmi teher, lehet közben keresni az igazit.

Hátrány: nemibajok magas kockázata még óvszer mellett is, ellustulás.

Szerintem ha van egy kis önbecsülésed, akkor tartod magad a saját értékrendedhez. Ez a lány nem tisztel vagy szeret téged, csak használni akar amíg nem talál jobbat.

2015. máj. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, én a helyedben most strici lennék, de ebbe ne menjünk bele...


Ez konkrétan így nem normális kapcsolat, csak össze-vissza kamatyolás. Vagy együtt vagy vele, vagy nem. Döntsd el. Ha te szeretsz össze-vissza dugni, akkor csináld, de akkor ez csupán testi kontaktus lesz, semmi több.

2015. máj. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Majd írd meg hogy alakult ez köztetek.
2015. máj. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az utolsó kèrésre vàlasz. Nagyon köszönöm, hogy ilyen kedvesek vagy. Ès kèpzeld el nagyon picit vàltozott ez az egèsz... Most már nem jàrunj mint ez elött hanem ehūtt vagyunk. :)

Mert az aranyosabb ès szebb szò. Most szètestem mèg akkor is ha holnap vizdgàm ès 10:45 van.Annyira hàlàs vagyok köszönöm

2015. jún. 1. 21:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Hat nekem meg ha fizetnenek sem kene ilyen par. Az elso adando alkalommal megcsal majd, es ki tudja milyen nyavajakat akaszt rad.... De hat nagy az Isten allatkertje...
2017. márc. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!