Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fullos, igazi nők hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fullos, igazi nők hogyan viszonyulnak a kisfiús, cuki, fiatalos srácokhoz? Vonzódnak hozzájuk vagy inkább nem is érdeklik őket az ilyen fiúk?

Figyelt kérdés

2015. júl. 11. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A fullos igazi nők nem válaszolgatnak a gyakorin a tini kategóriás kérdésekre...
2015. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez attól függ hogy kinek mi a fullos, mert vannak rohadt nagyképű csajok akik nem is néznek ki jól valamiért mégis nagy a pofájuk, valakik meg tudomást sem vesznek róla hogy nagyon szépek. Inkább így kéne vizsgálni a kérdést. Van olyan pasi aki szerint fullos vagyok, én mégis egy nálam 4 évvel fiatalabb sráccal vagyok. Szimplán mert szeretem, meg amúgy is bejönnek a kezdők. :D

20/L

2015. júl. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
20 éves lány köszönöm a válaszod. Amúgy én nem feltétlen arra gondolok, hogy idősebb a csaj, sőt akár fiatalabbként is fullos, míg a srác idősebbként is kisfiús. Mert én ilyen vagyok és hát eddig csak 13-15 éves kislányok akartak járni velem, sőt még 11 évesnek is bejöttem és hát annyira kisfiúsnak néznek, hogy nem egyszer azt hitték korukbeli vagyok, pedig már 18 is elmúltam. Sok 14-16 éves csaj is kész nő hozzám képest, én meg egy kisfiú, öcsike vagyok mellettük. Szóval az én helyzetem valami ilyesmi nagyjából.
2015. júl. 11. 15:00
 4/4 anonim ***** válasza:

A lényeg a magabiztosság és a kisugárzás. Ha jó a kisugárzása a fiúnak és helyes is, sokkal több esélye van a lányoknál, mint egy totál kigyúrt csávónak, aki beszari lányok társaságában. Legalábbis szerintem.

A kisfiúsat hogy érted amúgy? Hogy kisfiúsan néz ki, vagy úgy viselkedik? Mert ha az utóbbi, akkor az sok lánynál negatívum lehet. Persze az nem baj, ha néha kicsit gyerekes, bizonyos helyzetekben lehet úgy viselkedni, de komolynak is kell lennie.

A cuki és fiatalos srácokat meg ki nem szereti?:D

2015. júl. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!