Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikor vannak az igazi érzéseim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor vannak az igazi érzéseim? Miért van ez? Most szeretem, vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom...nekem többet jelent, mint egy barát. És ha a délelőtt folyamán rágondolok, nem érzem, hogy én tényleg szeretem őt. De ha már így késő délután, este és éjjel rajta gondolkodom, akkor meg úgy érzem, hogy nem tudok élni nélküle...és akkor érzem, hogy beleestem teljesen.

2015. júl. 3. 17:33
 1/6 theazombiee ***** válasza:
100%

Este felé őszintébbek vagyunk. Ezért van az, hogy bevallunk ezt azt a késő éjszakai beszélgetésekben. Gondolom a tudatalattiddal is ez van. Csak este mutatja meg a valóságot.

Szerintem szereted.

2015. júl. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Kedves első!

Ez tényleg igaz? :)

2015. júl. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 theazombiee ***** válasza:
Nem tudhatjuk pontosan, hogy mi igaz és mi nem. Én úgy gondolom, hogy igaz. Az, hogy te elhiszed-e a te döntésed.
2015. júl. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez mar igazi erzes.:) En ugyanezt ereztem. Nappal semmi, este megolt a hianya.. Azota eltelt ket ev, es most boldog mennyasszony vagyok.:)
2015. júl. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat^^
2015. júl. 10. 17:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, milyen jelentősége van a napszakoknak, sehol sem olvastam erről:)) Ha én megszeretek valakit, akkor aztán éjjel-nappal szeretem.

Mit érzel konkrétan, amikor nem szereted igazán, mi végett nem? Mit érzel, amikor teljesen beleesel? Akkor mi vonz konkrétan benne?

2016. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!