Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet a földön olyan srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a földön olyan srác mint én? Furcsa és különc?

Figyelt kérdés
Olyan aki olyan különc mint én,aki bármilyen mondatból kihoz valami viccet...Érdekli a vadászat és a pszichológia,nem érdekli mások véleménye de meghallgatja azt és mérlegeli.Imádja a játékokat akármilyen elvont vagy gyerekes legyen az.Nem hazudik,vagy ha igen akkor valami nagy hülyeséget.Mindenkiben keresi a jót de ha nem szimpatizál azt kimutattja.Tud bunkó lenni de általában véletlenül vagy azzal aki vele is az.Nem követi a csordát,nem áll be a sorba.Általában jó kedvű és azt mondjál rá hogy bolond...Van ilyen ember a földön vagy egyedül halok meg? :D Ha igen írhatna a drága
2015. júl. 11. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szinte majdnem én vagyok az akit most leírtál :D

A vadászat és pszichológia az a rész ami nem illik rám :D De a többi...totálisan én vagyok xd

16/f

2015. júl. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. júl. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Én is képes vagyok mindenből viccet csinálni, talán túlságosan is. Mondjuk azt mondják, hogy a legnagyobb bohócok szomorú emberek valójában és azért ebben szerintem van igazság, legalábbis részemről tuti.


22F

2015. júl. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
15/L :)
2015. júl. 11. 15:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Úgy tapasztalom ez a bunkóság alapból csaj vonsá, belétek van kódolva, alig találni már kedvess, aranyos lányt, sajnos. :/
2015. júl. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De kár hogy a lányok akiket nem vesztek észre mert nincsenek ki kenve mint a fal mind aranyos és kedves csak nem ismeritek :/ ez egy másik félenéző pont
2015. júl. 11. 15:44
 7/12 anonim válasza:
74%
Igazán egyedi, különc csajszi lehetsz! Egy igazi nagyregény!
2015. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Miért nem találjátok meg egymást Gyakorin? Elég sok ilyen kérdés van, csak máshogy van megfogalmazva, illetve, más a probléma, de a lényege mindegyiknek ugyanez. Lehet most csúnyán le fogtok pontozni, de ez szerintem így van. 14/L
2015. júl. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én nem pontozok le senkit, mindenkinek megvan a véleménye bár a legtöbb nem a kérdésemre válaszol, de nyugodtan legalább van mit olvasni :D
2015. júl. 11. 16:40
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A pszihológia nem izgat, sokkal inkább a kézzel fogható dolgok. (értsd ahogy akarod :D)
2015. júl. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!