Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek szerintetek?

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác a suliból, a baj viszont az, hogy egy évvel idősebb vagyok nála...ha ezt bárki megtudná a barátaim közül, azonnal kitagadnábak! De én szeretnék valahogy közeledni felé, csakhogy ez egy kicsit ciki, mert piszkálni fognak meg minden...

Előre is köszi a válaszokat! :) 14/L



2015. márc. 19. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyél sok sajtot...
2015. márc. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elég baj ha iylen barátokkal áldott meg a sors. Face-en keresd meg, és próbálj vele beszélgetni. Vagy ha mind a ketten egyedül vagytok, akkor menj oda hozzá, és beszélgessetek.

17/L

2015. márc. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha kitagadnak a barátaid, akkor nem is voltak a barátaid. Normális emberek nem szólják meg a másikat, mert esetleg ő az idősebb. Lehet, hogy csak irigykednének rád, azért piszkálnának. Én a helyedben a srácot választanám, nem őket, találsz normális barátokat is, ha kell, de az a srác ott van előtted, később elkerülhettek egymás közeléből, szóval sose hagyd ki a lehetőségeidet. Menj oda hozzá, beszélgess vele, a hülyékkel pedig ne törődj. Sok sikert.
2015. márc. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Írj! Adok privátba tanácsot, ha kell
2015. márc. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem próbálj meg beszélgetni vele! Hidd el soha nem éri meg azért elszalasztani valakit mert "jaj mások mit mondanak":D Szóval ne törődj senki véleményével, hanem tedd azt amit szeretnél és sokkal szebb lesz az életed:) Egyébként meg egy év semmit sem számít, bár igaz a fiúk későn érnek ezt én is tapasztalom de lehet, hogy ő egy értelmes egyén:)
2015. márc. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tényleg jók :) igen, a barátaim elég érdekesek...de a sráccal kapcsolatban meg az a baj, hogy nem merek odamenni hozzá, mert nincs önbizalmam, másrészt akkor mindenki rájönne, hogy tetszik nekem...és ezért kellenek a barátok, akik ott vannak helyben, és azonnal odalöknrk hozzá, csakhogy van velük az előbb említett probléma, meg az, hogy nem tudnak titkot tartani...
2015. márc. 19. 22:58




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!