Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha úgy érzem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem a családi légkör kihat az egész életemre?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem... Az itthoni dolgok elég bonyolultak, folyton megy a vita, apám szereti irányítani és ellenőrízgetni a család többi tagját. Ez évek óta így megy, majdnem elváltak, de valahogy sosem. Most nem rég kiderült a betegsége, egyre idegesítőbb, hiába türelmes vele mindenki, anyu ápolta, ha arról volt szó. Én már egyszerűen nem bírom, konkrétan teljesen rá megy az emberi kapcsolataimra, emiatt nem beszélek fiúkkal, a barátnőim próbálnak segíteni, de nekem én egyszerűen félek. Egy év, és 18 leszek, de még sosem volt barátom, mert bennem van egy bizonyos ideg, amikor fiúkkal beszélek, mások sikersztoriai pedig egyfolytában elárasztanak...

Néha magányosnak és szomorúnak érzem magam, meddig megy ez így ?! Ha elköltöznénk talán a helyzet jobb lenne, nem túl nagy a lakás, így össze vagyunk zár, nincs tér!

Úgy gondolom ennyi idősen szükségem lenne saját szobára és rendes légkörre...

Pláne mikor ezzel állok szemben.

Hogyan kerekedhetnék felül ezeken? Hogyan tehetném nxugodttá a környezetemet?

Párszor helytelenül reagálok le dolgokat, de mindig ideges vagyok, ha csak itthon kell lennem.

Ennek sok előzménye van, de a jelen számít és a jövő! Mindenkinek normális életet akarok. Tudom, hogy sikerülne, hogyan lehetséges ez?

Aki benne volt ebben vagy tud valami megoldást, annak hálás lennék.

Köszi előre is, normális válaszokat legyszi, mert fontos számomra. :)


2015. júl. 13. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonló helyzetben vagyok én is ,15 évesen, csak itt édesanyám aki hasonlít édesapádra, +van még egy jóval idősebb nővérem akivel nem a legjobb a kapcsolatom, nálam idővel jobbak lettek a dolgok, bár még mindig nem felhőtlen az élet, különszoba végre alakulóba van :) én pedig amikor csak tehetem elmegyek a barátnőimmel ( akik nem tudnak a helyzetről ugyanis nem mondtam nekik róla semmit) minél messzebb annál jobb :) ha pedig nem tudok elmenni akkor igyekszem egyedül lenni valahol, igazság szerint nem a legjobb a családi összhang de már alakulóban van, igaz sokat nincsenek itthon, édesapám egész nap dolgozik , nővérem sincs gyakran otthon. Viszont most már nem áll minden nap a bál szóval haladunk . :) Bár még mindig szívesebben vagyok máshol.
2015. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Szóval szerintem gyakran mozdulj ki nekem az segített :) sok sikert.
2015. júl. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, szerintem a nagyobb tér tuti megoldás lenne mindenre. Köszi szépen :) remelem egyenesbe jönnek a dolgaid.
2015. júl. 14. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:
köszi , hát már javulóban van , neked is sok sikert hozzá :)
2015. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen (: ment a zöld kéz
2015. júl. 15. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!