Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vonzom a prűd, szűz,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzom a prűd, szűz, unalmas, túl komoly csajokat, valami életvimád, perverz, huncut lányt is kifoghatnék már, de mivel? : D

Figyelt kérdés
De komolyan mi a túró van bennem, amiért rám nyomulnak a szűz kiscsajok, de persze mind olya kis ártatlan meg jaj hát ők komolyat akarnak nem huncutkodni még. Nekem meg hiányzik az is, hiába kapcsolat, mit ér nélküle.
2015. júl. 15. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Inkább annak örülnél hogy nem a kis tinilibák találnak meg. Inkább lennék egy szűz lánnyal akiben megbízhatók mint egy olyannal akin már a fél város átment. Dehát nyilván ehhez valamilyen szinten érettnek kell lenni.


18/F

2015. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hogy hozzàm küldenéd őket :D Amúgy meg miből gondolod, hogy nem lesznek huncuttak, etc..az ágyban, miután megtapasztalják, hogy milyen a szex?:D
2015. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hmm..Azt a hancúrkodást félreolvastam
2015. júl. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Érettnek kell lenni, hozzá legalább annyira mint az aki elítél egy lányt, mert sok barátja volt már. Nem találja az igazit, és keres tovább.

De itt az oldalon a nem számít a külső csak a belső, meg hasonló álszent sztereotípiák örvendenek népszerűségnek.

2015. júl. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam a kapcsolatokban a fiú nyomul a lányra. Illetve a fiú kezdeményez. Mi a túró lehet veled?
2016. júl. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!