Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék - társkeresőkön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék - társkeresőkön kívül - olyan leszbikus/biszexuális/pánszexuális fiatal lányokkal ismerkedni akik komoly (abb) kapcsolatra is vevőek akár?

Figyelt kérdés

2015. júl. 2. 02:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2015. júl. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Gyakorikerdesek.hun. ha a korosztályom megfelel,nekem lehet írni:) l/16
2015. aug. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kapitany16 válasza:
0%

Kérdés!

Mikor jottelra arra hogy szereted a salyat nemedet is?

(Sajnalom a foldet hogy az ellet rajta milyen sza*almas,mivel azt kerded hogy hol beszelhetnel lesz*ikkel! Most komolyan? A masik pedig 16 eves! Te jo ISTEN! Meg ellottetek az elet es ti csak mas lesz*ikus pi**alyat nyaloga*atok! Hova let a szegyenerzet*? Hova lett az erkolcs? Huuuuuu! B*kker! Mindig fel huzom maggam ilyesmi hallatan,de most olyat teszek amit egy Les*bikusnak-Bu*inak(azokat meg jobban ut*lom) csinaltam! Tanacsot addok! Probalyatok egyszer-egyszer leulni valahova es kezdjetek gondolkodni az ellet szuleteserol,a tortenelem nagy embereirol,szuleitekrol es legfokepp magatokrol! Ha az en lanyaim lennetek nagyon csalodot lennek es megtort,de kerdem en az ellet nem szebb ha a magga regyen forogna,hanem lenne szemet a foldon,ha nem oldokolnenk egymast,ha nem lennenek melleg emberek?! Tegyetek jobba a velagot leggalabb ti ketten! Mutasatok meg a vilagnak hogy ti ide tartoztok! Tudom azt is hogy avval a legkonyeb vedekezni hogy 1 fecske nem csinal tavaszt,de en erre mindig azt mondom hogy igazad van 1 fecske nem csinal tavaszt de egy ember mar jart a holdon es a tobbi kovette!


Ennyit szerettem volna mondani!

2015. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A hölgy(ek) komoly kapcsolatot keres. Nem értem ez miért perverz dolog olyasvalakitől, aki nem (csak) a saját neméhez vonzódik. Ő is egy érző lény, aki szeretné megtalálni élete párját. És abban mi van, ha a másik 16 évesen tisztában van a nemi identitásával, és szeretne valakit, aki viszont szereti őt? Manapság a 12 éves ecseteknek lehet velük egyidős "szerelmeik" akik csaj azért vannak, mert nem rondák, úgyhogy szeretjük őket. Itt van egy érzelmileg érett fiatal lány komoly elképzelésekkel, és undorítónak (meg sokminden másnak) titulálják, azért mert lány létére lányt keres. legalább nem egy olyan begyöpösödött, konzervatív idióta, mint (sajnos) rengeteg ember.
2016. aug. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem (pláne egy év távlatából) felesleges veszekedni ilyen emberekkel kedves utolsó. Bármit mondanánk neki, nem lenne képes felfogni, látszik a megnyilvánulásán az intelligenciaszintje.
2016. aug. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Értem, de még vannak, akik rákattintanak a kérdésre, és ha egy hülye véleményét elolvassák (nem rád célzok, hanem az előttünk szólóra), akkor egy másik véleménye is érdekelheti őket (pl az enyém). :D :D
2016. aug. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez így van. Én is csak most láttam meg azt a választ, és néztem egy sort. De hát mindenki tudja, hogy vannak ilyen emberek is. :D Persze nem azért mondtam, hogy ne oszd meg a véleményedet. :)


Amúgy meg: Úgy bírom, hogy az ilyen emberek azt hiszik, hogy most ettől kevesebbnek fogjuk érezni magunkat. Mert amúgy rohadtul nem. Sőt remélem egyszer úgy hozza az élet, hogy előtte fogom megcsókolni a csodálatos barátnőmet, hadd főjön a feje.

2016. aug. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szívemből szóltál. :D
2016. aug. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A történelmet, ha ismeri az ember, régen elfogadottabb volt. Valamint ez genetika és nem döntés kérdése!! A FÖLD nem hal ki mert 2 nőnek simán lehet gyereke és két férfinak is,ha álcából elvesz egy leszbi nőt és mind a négyen mindent megkapva élnek. hoppá ;)
2021. jún. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!