Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy nehezen találkoztam ezen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy nehezen találkoztam ezen az oldalon egy lánnyal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy lánnyal,hozzászólt egy kérdéshez amiben az érdekelt hogy találkozzak egy lánnyal,mit tegyek?Nem sietem el,nem kérdeztem még meg,hogy járna e velem,se semmi hasonlót.Értek ehez,de nem tudom,hogy most akkor mi a helyzet?

2015. júl. 15. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugye nem Divinger Girl,vagyis Kamilla?
2015. júl. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lányt mondtam!
2015. júl. 15. 21:32
 3/7 A kérdező kommentje:
Pont vele beszélek,de nem sokára mennem kell
2015. júl. 15. 21:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg, hogy találkoztok valahol. Ha belemegy, utána jöhet a többi. Akkor már sínen leszel, nem kell több segítség.
2015. júl. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
NEM MEGY!!
2015. júl. 15. 21:39
 6/7 A kérdező kommentje:
Online kéne
2015. júl. 15. 21:42
 7/7 anonim ***** válasza:
És a Kamilla név nem lány név? 😂
2015. júl. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!