Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem beszélek egyetlen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem beszélek egyetlen fiúval sem magamtól, lehet barátom? Lányok, valakivel történt már ilyen?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, lány. Új emberek társaságában általában nagyon csöndes vagyok, nem tudok mit mondani nekik. Elég ritka az az alkalom, mikor képes vagyok közvetlenül beszélni egy idegennel, de már volt rá példa (a mai napig nem tudom, hogy csináltam). Barátnőm rengeteg van, a lányokkal jobban kijövök, mert tudom, hogy körülbelül milyen témák foglalkoztatják őket, tekintve, hogy én is lány vagyok. Ha az illető fiú, akkor biztosan alig szólalok meg, inkább hagyom, hadd beszéljen. Ez egy ördögi kör, mert szinte soha nem beszélek fiúkkal, így nincs fiú barátom, ami nem lesz ugye, ha nem beszélek senkivel... A korombeliekkel jobban kijönnék, csak az a baj, hogy az évfolyamomon jóformán mindenki az a minden hétvégén bulizós, csajozós típus, aki meg nem, az olyan akar lenni, így nem nagyon állnak szóba velem, nincs közös témánk. Őszintén szólva egy nagyszájú sráccal "nem is tudnék mit kezdeni", csöndesebbet viszont nem ismerek. Lehet, pont azért, amiért engem elkerülnek. Aki nem feltűnő személyiség, annak nehéz a középpontban lennie. :D Az egyik barátnőm szerint a zárkózottságom néhány srácnak riasztó lehet, ugyanis nem tudják, hogy untatnak-e vagy csak simán nem tudok mit mondani, de érdekelnek. Ebből nem tudom, mi az igaz, igyekszem azért barátságosan mosolyogni... és itt ki is merül a dolog. A másik, amit említett lehetséges gondnak, hogy mikor ketten vagyunk és egy fiúval beszélünk, akkor én így "kivonom magam" a beszélgetésből és csak mosolyogva hallgatom őket. Nem tudok mit tenni, hiába próbálok jobban megnyílni, maximum csak tátogok, mint egy hal. Nem mellesleg a barátnőm nagyon nyílt, nagyszájú, feltűnő kisugárzással, ő pont az ellentétem: mindenki észreveszi, csak sajnos emiatt sok lány nem szereti, ő inkább a fiúkkal van jóban. A másik, amitől félek, hogy a srácok buta libának néznek, ugyanis a társaságukban mondok meg teszek olyanokat is zavaromban, amit lányok között soha... Nem tudom, hogy így felkelthetem-e valakinek a figyelmét annyira, hogy akarjon is tőlem valamit.

(Azt már észrevettem az utcán, hogy megnéznek. Páran flörtölni is próbáltak, de ők... olyanok is voltak. Szóval akik fűvel fával leállnak. Szerintem teljesen átlagosan nézek ki, csak nincs rajtam annyi smink, ami "szebbé tehetne". Szempillaspirál, szájfény, vészes esetben alapozó, esetleg szemceruza, ennyi. Az önbizalmammal akkora nagy gubanc nincs, mint régebben volt, elvagyok magammal, de ennek ellenére nem nyíltam meg...)



2015. júl. 16. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudom hogy kicsi vagyok (hozzád képest :D) de én beszélgetek lányokkal , mégsincs csajom :/ 14/f
2015. júl. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Majd itt mindjárt kapsz egy pár üzenetet, ne aggódj :D

Egyébként szeretjük az ilyen lányokat :) Csak tényleg mondjuk, ha nagyon nem lehet veled beszélgetni, úgy hamar kifulladnak a dolgok, még ha esetleg el is jut egy kapcsolatig.

Túlagyalod a dolgokat szerintem :) Próbálj meg kicsit nyitottabb lenni, és többet beszélni.:)


20/F

2015. júl. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne még egy megoldás, ha olyan fiúkkal is elkezdenél beszélni, akik nem tetszenek mondjuk annyira, nem akarsz tőlük semmit.. csak gyakorold ezt a beszélgetés dolgot :)
2015. júl. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Küldtem privát üzenetet

Hátha jo hatással leszünk egymásra mert én hasonló szituációban vagyok csak férfiban

18/F

2015. júl. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4, Szerinted ha mindketten ilyen szótlanok vagytok, majd tudsz neki "segíteni"? :D

Írd le neki nyugodtan, hogy ismerkedni akarsz vele, aztán ennyi.. Legalább mondd ki, hogy mit akarsz. Ne legyél töketlen :D

Biztos értékelni fogja amúgy.. :)

2015. júl. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó hogy nem merek szólni csak nehezebben ismerkednek pl élőben nem megy de neten igen.
2015. júl. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon csendes vagyok.

Nem szereten azt az életmódot amit az idióta osztalytarsaim folytatnak.


(tanár kérdezi: Ki mit csinált hétvégén? - a gyerek: ITTAM! És ezt minden egyes hétfőn eljátszák és csodálkozik hogy megbukik és még ő volt felháborodva amiért nem súgtam neki a javítódogán |Nem stréber vagyok csak okosabb a többinél, bár ezektől még egy papagáj is okosabb|)


Mivel én nem azt csinálom mint a többi ezért az egész tanévben 2 helyen szoktam üllni a folyosón.


Van 1 ugyan ilyen osztalytarsam és nem nagyon keresik maguktól a lányok. Másik 2 is inkább az a velünk elhúzódó fajta bár nem annyira, de ott is megfigyeltem hogy nem beszélnek velük a lányok mert ők sem keresik őket.


Szóval igen...el kellene kezdeni társalogni mert 20-23 éves korodban eléggé nehéz lesz így ha nem gyűjtesz tapasztalatot.


Mondom ezt én... De én már ilyen kis visszahúzódó maradok.


17/f

2015. júl. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már azzal hogy ezt kiírtad lett 30 udvarlód, de szerintem az összeset lefogod koptatni valami érthetetlen indokkal, regisztrálsz egy társkeresőre a legrondább csajnak is 500 látogatója van havonta a legjobbnak 5-6ezer fölött!!!, ha végre használnátok azta hülye társkeresőt és nem koptatnátok le azt aki normálisan ír rátok vagy beszél veletek talán mindenki jól járna és nem lenne ennyi szingli fiu meg csaj...
2015. júl. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!