Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivan akkor, ha örökké szűz/ma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan akkor, ha örökké szűz/magányos maradok? 17/l

Figyelt kérdés

Más lányok ilyenkorban már rég túlvannak ezen.

Lassan tizennyolc évesen még csak nem is csókolóztam...


2015. júl. 17. 22:31
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam egészen a tegnapi/tegnap előtti napig. Egy táborban megismertem full idegen embereket, és a lányok 90%-ának bátran mondhatom, hogy bejöttem. (Viszonylag aranyos,szép lányok voltak) Csak ugye nem tudtam kezelni xD Egész általánosban szivattak, és most mikor már normálisan nézek ki nem tudom elhinni magamról. Fene se tudja. De legalább bennem mostmár van remény. Bár ez nem vigasztal senkit. :'D (17F)


Egyébként meg kit érdekel, hogy a többiek előbb csókolóztak? Ez nem egy verseny. Nem úgy megy, hogy jó bazki én még nem csókolóztam, levagyok maradva egyel, gyorsan találok vmi srácot akit lesmárolok, és már be is értem mindenkit jee. Nemár, hogy így gondolkozz :)

Na de sok sikert mindenkinek!

2015. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
86%

Lányok!

Ez egyáltalán nem baj ,hogy ti is ilyenek vagytok és ,hogy ez a helyzet. Ez szerintem pont jó ,mert ti még igazi kincsek vagytok.

17 évesen meg korai még ilyeneket írni ,úgyhogy fel a fejjel és türelem.

Jöhet a lepontozás meg hasonlók ,de őszinte leszek és az a helyzet ,hogy 20 éves fiú létemre én sem vagyok sokkal előrébb ,de nem "parázok" ,mert előbb utóbb jönni fog ha jönni kell.

2015. júl. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Azért nehogy már azokat vedd alapul, akik 13-14 évesen, még azt se tudják, hogy mi az a szerelem, de már szétteszik a lábukat!

Te még bőven időben vagy, attól meg ne félj, hogy egyedül maradsz. :-) Inkább becsülendő, hogy nem lettél ribi, mint sokan mások.

2015. júl. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

hiUgyan az vagyok mint valamelyik előző válaszoló hogy mára már jobban nézek ki (szerintem még mindig csúnya vagyok) és nem tudom elhinni a régi szivatások miatt.. (Egyszer 13 an megdobáltak hógolyóval mert az olyan "vicces" azóta nem megyek emberek közé mert én nem számítok :((


Én még puszit sem kaptam a velem egykorú fiatal lányoktól és jobban visszagondolova még a kezemet sem fogta meg senki :(


De én tudom is miért.. 4 éve mindig itthon vagyok és 1 éve szépültem meg (ja persze...), nincsenek barátaim és nem járok sehova.


Jól elintéztek engem az osztálytársaim, de én is tehetek róla..


Szóval ne aggódj! Neked van esélyed mert lány vagy 21 éves korodig baromi sokat szépülsz :) Én tényleg egyedül halok meg...


16/f (Igen fiatal vagyok, de tudom hogy ez lesz)

2015. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

én is ugyanígy voltam 25 éves koromig, ha ez megnyugtat kicsit :)

26 f

2015. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
4%
Akkor csak ronda lehetsz, sajnos ez van.
2015. júl. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Fiuként 16 évesen. :(
2015. júl. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Én csak...

Szeretnék boldog lenni, mert azt látom a többi "14/15 éves lábat széttevőn" hogy azok...

2015. júl. 17. 23:47
 19/32 anonim ***** válasza:
Pacssii ! én is ugyan ebben a szituációban vagyok és hasonlóan érzek mondjuk nekem ehhez még hozzá jön hogy kicsit asszociális vagyok meg szókimondó ,de legrosszabb esetben macskás néni leszek ,szurkolok hogy találj valami rendes hímneműt aki mellet boldog leszel kedves sors társ szóval hajrá!! 17,l
2015. júl. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
alapítsatok klubbot..
2015. júl. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!