Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivan akkor, ha örökké szűz/ma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan akkor, ha örökké szűz/magányos maradok? 17/l

Figyelt kérdés

Más lányok ilyenkorban már rég túlvannak ezen.

Lassan tizennyolc évesen még csak nem is csókolóztam...


2015. júl. 17. 22:31
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
Nyugi én 19 leszek lassan és soha nem volt barátnőm nem fogtam meg egy lány kezét se meg nem is öleltem meg egy lányt se csókról nem is beszélve :) Ezek alapján gondolom az is tiszta hogy még szűz is vagyok :) De ha annyira magányosnak érzed magad akkor tegyél ki egy ismerkedős kérdést hidd el rád fognak repülni a srácok :D Mondjuk én nem mert nekem alakuló félben van mással mielőtt valaki megdobna egy priváttal x)
2015. júl. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Nyugi nem gáz!:D

Én itt vagyok 17 éves fiú és szűz vagyok... Voltak már barátnőim, flörtölgettem már, de a szexig még nem jutottam el soha... Majd egyszer megtörténik, amikor eljön az ideje... Fel a fejjel... ;)

2015. júl. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:

A tegnapi kommentedre válaszolva

Azok a lányok akik szét teszik a lábukat oké h boldognak látod őket de viszont ők nem fogják meg tudni hogy mi az igazi szerelem ,hanem csak azzal tudnak büszkélkedni hogy rajtuk már végig ment a fél város , várjál türelemmel és belátod majd hogy te azzal fogsz tudni "dicsekedni " hogy meg találtad azt a srácot aki miattad van veled és nem csak egy újabb kalandot keres vagy hogy végig ment a fél város rajtad :D :D

2015. júl. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Velem se történt meg ez meg es meg nem is csokoloztam.. Pedig állítólag nagyon jol nézek ki :D de nem is bánom meg annyira...elsőnek az anyagiak utanna majd ezek a dolgok...bar lehet rossz fogom fel a dolgot
2015. júl. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Alapítsunk klubbot az antiszociális magányos embereknek. Csak senki sem jönne el a találkozóra T_T
2015. júl. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:

Tuti nem maradsz egyedül.

És ne mérd másokhoz magad akkor tedd amikor akarod.

Nem kell még 20 éves vagy több évesen se együtt lenni senkivel pusztán mert már ilyen korban mások csinálják.

(mondtam én ki igazából szüzen halok meg 19F)

2015. júl. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:

Most valószínüleg vagy 200an rádírtak. Csupa kanos férfi/bácsi esetleg pár tini szűz akik csak cseten mernek hozzádszólni. Nem a legalkalmasabb hely itt barátot keresni, ha megfogadod a tanácsomat a környezetedben kezdesz el nézelődni nem pedig a kitaszítottak gyűlésén ;)


Ha tudok segíteni valamiben, írj.

2015. aug. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
Neaggódj,majd csak lessz valaki,am hovavalósi vagy?
2015. aug. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
"senki nem hal meg szüzzen az élet mindenkit megb*sz "
2015. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Nosram válasza:
:/ ne parázz, én 19f vagyok, sokáig csak sport ment, nem csajoztam, nemrég költöztem Veszprémbe új életet kezdeni önállóan, így érzem azt hogy készen állok egy komoly kapcsolatra :)
2015. aug. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!