Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony lány, magas fiú. Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony lány, magas fiú. Nem zavaró a magasság különbség?

Figyelt kérdés

Pl: Lány: 154cm

Fiú : 190cm


2015. júl. 19. 18:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy van valami ami zavaró benne?
2015. júl. 19. 18:35
 2/8 anonim ***** válasza:
Én bírom az alacsonyabb csajokat,csak hozzám nincs(154 cm magas vagyok)te a csaj vagy,vagy a srác?
2015. júl. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem ,egyáltalán nem zavaró :)

Én vagyok 190cm, volt bnőm 152cm :) Egyáltalán nem volt gond a különbség :D Imádtam hogy olyan..pici volt :3

17/f

2015. júl. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 opened paradise ***** válasza:
Egyes pózok nem fognak menni,vagy max egy platformos cipővel,de nem,jó dolog is az ilyen.
2015. júl. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kicsit furán néz ki de am semmi baj nincs:D

exem 160cm volt én 198cm ;) jó volt minden

2015. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%
Hülyén nézhettek ki egymás mellett. Ha nem zavar hogy mindenki rajtatok röhög és hogy nem tudtok még olyan egyszerű dolgokat sem kivitelezni mint egy normális ölelés, kézfogás séta közben, meg persze a csók... akkor kit érdekel hogy bénáztok együtt???
2015. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Engem kicsit zavarna :( az ideálom 170-175 centi körül kezdődik(195cm vagyok). Nem azt mondom hogy ciki vagy hogy hülyén néz ki, nekem egyszerűen ilyen az ideálom, lehet hogy bennem van a hiba :)
2015. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha másoknál látom, nem zavar, egyrészt szerintem aranyos másrészt úgyis az ő dolguk :) Engem zavarna viszont, igaz 220 centis srácokkal nem sűrűn futok össze, hogy én ekkora méretkülömbségeket tapasztaljak :P
2015. júl. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!