Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy ha egy...

Miért van az, hogy ha egy pasas magasabb a lánynál az teljesen rendben van és a társadalom elfogadja, viszont ha a lány/nő magasabb akár 5 centivel is, akkor már főben járó bűn, és közeledni ne merészeljen a srác?

Figyelt kérdés
Teszem azt: adott mondjuk 165 centi magasságú srác, helyes, kelendő lányok körében - ezt úgy értem, hogy elismerik, hogy vonzó, szép, helyes arca van, de ott a kifogásnak, hogy alacsonyabb, mint a lány

2015. ápr. 12. 21:30
1 2
 1/14 anonim válasza:
50%
Azt nem tudom, hogy miért van, de engem személy szerint nem zavar, ha a fiú alacsonyabb
2015. ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
engem helyes srácnak tartanak de mikor megtudják hány centi vagyok 158 kb egyből le koptatnak hogy nekem magas pasi kell mert az a férfias! és még nem állszentek a "nők" persze persze
2015. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

2-es, az miért lenne álszentség, ha egy nőnek a magas férfiak jönnek be? Ma olvastam több választ, hogy "fujj, kövér nővel aztán soha", de még olyat is, hogy "salátapuncit még bottal se". És ez így rendben is van, mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy kivel akar kapcsolatba kerülni.

A magasság nem minden. Társaságban találkoztam egy 150 centi alatti fazonnal, kedves volt, vidám, közvetlen, barátságos, nyitott, volt is neki felesége, gyereke. A főnököm meg a maga 164 centijével feleségül vett egy fél fejjel magasabb, jóval fiatalabb, csinos csajt.

Tény, hogy az alacsonyabb férfinak nehezebb dolga van, de ha ráadásul rossz természet is járul hozzá, mondjuk alacsony kudarctűrése van, és megkeseredett, akkor végképp hátrányba kerül.

2015. ápr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%
Valamikor az általános iskola 6. osztálya körül nem hallottál valamit rebesgetni a másodlagos nemi jellegről?
2015. ápr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én személy szerint csak fiúkat ismerek, akiket zavarna ha a barátnőjük magasabb lenne. Mondjuk engem ez a veszély nem fenyeget, 157 vagyok.
2015. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

régen úgy gondoltam, hogy nem jönnék össze nálam alacsonyabb sráccal, aztán megismertem a mostani barátomat.. én 172 vagyok, ő 166 körül, és egyáltalán nem érdekel ez már :)

20L

2015. ápr. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11%
törpének lenni szégyen
2015. ápr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Akkor en orulhetek a 188cm-emmel
2015. ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
50%

Ha ez így lenne, akkor kezdhetnék aggódni a 185 centimmel. De szerintem nem így van.

17L

2015. ápr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Marhaság! 180 centi vagyok és sok alacsonyabb partnerem volt.
2015. ápr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!