Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mennyire zavaró, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire zavaró, ha a fiúnak elég sok pszichés gondja van? 16/F

Figyelt kérdés

Tehát hosszú lenne leírni, és valamelyiket meg sem tudom nevezni, csak bizonyos helyzetekben figyelek fel rá...


Igazából ezeket konkrétan senkinek nem mondtam el, mert senkivel nem beszélgettem annyit és olyan mélységben, hogy ezek szóba kerüljenek, de úgy érzem, ha lesz barátnőm, akkor vele kénytelen leszek ezeket is megosztani (vagy egy idő után úgy is észrevenné, hogy valami nincs rendben velem).


Tehát amit megtudok nevezni az az antiszociális személyiségzavar (igazából antiszociális és aszociális között vagyok valahol), de ezen kívül vannak még apróbb dolgok.


2015. júl. 25. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna, nekem is vannak apróbb gondjaim.

14/l

2015. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én alapjába véve elég mosolygós,boldog,beszédes lány vagyok,gondolom ebből adódóan ki lehet következtetni,hogy nálam az antiszoc. esetek elég kemény diók. Nem azt mondom,hogy egyből kizárás,mert volt már sok antiszoc. ismerősöm,akit pont én próbáltam nevelni,de hogy a barátom teljesen antiszoc. legyen velem,néha,ha "bekattan",azt én nem bírnám.

Ha kisebb,belső gondjai lennének,és normális ember módjára le tudná magában küzdeni,az egyáltalán nem zavarna.


Kérdésedre válaszolva: attól függ,hogy milyen.

Az antiszociálisság pl. zavarna,főleg,ha nem "fejlődnél" semmit,hiába próbálkozom.


15/L

2015. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
89%
Már nem számítok tininek, de tinédzser koromban megismertem egy fiút, aki ma már a férjem. Amíg nem találkozott velem nem tudott senkit se szeretni, nem fogta meg a lányok kezét, nem csókolt meg egyet sem (fiúkkal se tette meg), még mindig vannak pszichés gondjai, néha pszichopataként viselkedik, eléggé antiszociális, rendmániás, mazochista, mindent tökéletesen szeretne csinálni, amikor pedig ez nem sikerül összetörik lelkileg... De ettől még szeretem őt, mindennél jobban.
2015. júl. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel egy cipőben járunk nem zavarna, sőt, nem érezném magam kellemetlenül mellette és amúgy örülnék, hogy velem beszéli meg. 16/L
2015. júl. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem egy barátnő kisegítene belőle.
2015. júl. 26. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna,mert én is ez vagyok, mint te.

16/L

2015. júl. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ha egy lány tényleg szeret téged ,akkor nem zavarja. Én a helyében megpróbálnék ezen segíteni. És egyébként meg ilyen esetekben szerintem segítene is rajtad egy barátnő ,akivel meg tudod beszélni a gondjaidat.
2015. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!