Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kéne mondanom 1 lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne mondanom 1 lánynak ha oda megyek hozzá vagy, h mikor kéne oda mennem 1 lányhoz?

Figyelt kérdés
Nem 1 pontos személyre gondoltam lehet az bárki .. Oltásokat hanyagolnám és ,h mekkora 1 lúzer vagyok stb Azt is tudom,h nem 1 ilyen kérdés van GYKn.A választ főként lányoktól várnám :) előre is köszönöm ;) 14/F

2015. júl. 26. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele,aztán találkozzatok. Ne siesd el a dolgot!Amikor találkoztok,mondd,hogy pl.szép a szeme,jó a ruhája/fülbevalója...de mondjuk ezek ilyen sablon dumák. Ha találkozol vele,a búcsúzáskor hosszan öleld meg (min. 30 másodpercig,mert egy baráti ölelés olyan 5 mp)De ne itt kérdezd,hogy mit mondj neki,mert általában a betanult szövegek elmondva a lánynak szánalmas lehet. 14\L
2015. júl. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

TOKMINDEGY.

A lany mar akkor eldontotte hogy bejossz e neki, mikor te meg eszre se vetted.

Nincs olyan szoveg, hogy eselyed legyen olyan lanynal akinek nem jossz be mar eleve.

A forditottja sajnos nem igaz, ha gorcsolsz, szerencsetlenkedsz, akkor elszurhatod annal is akinek amugy bejonnel.

2015. júl. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!