Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Nektek mi a fontosabb?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mi a fontosabb? Vagy mi fontos egy lányban?

Figyelt kérdés
Az a jobb, ha egy lány intelligens, komoly, vagy az, ha optimista, mosolygós, de pl. nem olvasott. Esetleg a külső nyom többet a latban? Mi nektek a legfontosabb tulajdonság egy lányban?

2015. júl. 27. 23:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A külső eléggé fontos, de azért ne legyen buta.

Ha megvan a kémia, akkor igazából mindegy, hogy komoly vagy mosolygós.

2015. júl. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
életvidám
2015. júl. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"ha optimista, mosolygós, de pl. nem olvasott"

Nem szeretem ha valaki túl komoly, inkább ezt választanám :)

Na meg igen, a külső is számít valamennyit :)

2015. júl. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek vegyítve. Ha intelligens, azt jelenti, jól lehet vele beszélgetni mindenről, és ebből kifolyólag tudja szabályozni, hogy mikor lehet lazább, vagy éppen komoly. Ez nem zárja ki azt, hogy optimista legyen. Szóval így erre a konkrét példára csak így tudok válaszolni.


Természetesen a külső is számít, de az együttes (külső és belső) megjelenés talán még fontosabb.

2015. júl. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mostanában nem igazán értékelik a műveltséget... :(
2015. júl. 28. 00:23
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az inteligencia nem az olvasottsagtol fugg. (pontosabban csak reszben) Legyen inteligens es mosolygos. :D
2015. júl. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Ha az ember elég intelligens, akkor rájön, hogy a többi embernek sem tetszik ha túlzottan komoly valaki. Sokszor látom ezt, de egyáltalán NEM igaz, hogy az intelligencia fordítottan arányos a boldogsággal.

Egy fiúnak nagyon sokat számít a külső is, de a belső is. Nyilván a lány ne legyen buta, de inkább szeressen és legyünk együtt boldogok, minthogy 180-as IQ-ja legyen.

2015. júl. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy jól meglegyünk egymással. A többi meg hótmindegy. :)
2015. júl. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én a mosolygósan komoly kategóriába tartozom... :) Az olvasottságot csak egy példának hoztam, természetesen más is hozzátartozik a műveltséghez. :)
2015. júl. 28. 07:47
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezek közül az intelligens, ami a legfontosabb,de persze a mosolygás is fontos, mert én mosolygós srác vagyok. De ha kell, legyen komoly. Én szeretek olvasni, de nem feltétel, hogy a lány is szeressen. Legyen hűséges, őszinte, érzemles és romantikus (mert én is az vagyok).

A külső pedig nem nyom többet a latba! Az rég rossz.

2015. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!