Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az, hogy sok apának...

Miért van az, hogy sok apának fontosabb egy új barátnő, mint a saját gyerek? Miért vállaltak akkor gyereket, ha nem annyira fontos nekik?

Figyelt kérdés
2014. okt. 13. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Mert becsúszott es a no nem akarta elvetetni. Mert az akkori barátnő gyereket akart es könnyebb volt bevállalni mint ellenkezni. Mert az uj no elvette az eszet.
2014. okt. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Na igen...

Köszi a választ!

2014. okt. 13. 17:01
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Sajnos en is sokszor kerdeztem ezt magamtol!

3 eves voltam mikor elhagyott minket, de jott meg mentunk hozza es kb elsos lehettem mikor vegleg megszakitotta a kapcsolatot velunk, most 24 eves vagyok mikor megszultem az elso lanyom irtam neki egy levelet, de semmi valasz nem jott!

Evek ota nem tok rola semmit el-e egyaltalan vagy nem!!

De mar nem ragodok rajta, mert az aposom bepotolja azt a hianyt ami volt!

2014. okt. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy NEM fontosabb. Nem lehet összehasonlítani, vagy szembeállítani a barátnőt a gyerekkel. az újdonság varázsa sok mindenre képes....
2014. okt. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Ez azért van, mert sok nő ész nélkül szül mindenféle link csórólalinak, aztán meg megy a sírás-rívás.
2014. okt. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Osszehazasodnak mint a hulyek, aztan megy a masik utra legalabb ne tennenek tonkre masokat, mint pl az en "jo apam" is!
2014. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Az az apa, aki válás után elhanyagolja a gyerekeit, az akkor is rossz apa lett volna, ha nem válik el az anyától. Normális esetben nem a gyerektôl válik, csak az anyától.

Ha valaki.jó apa, ott jöhet bármilyen új szerelem, akkor is foglalkozik a gyerekével, legfeljebb nem lakik vele együtt. Ismerek ilyet, szerencsére.


Nekem mondjuk egyáltalán nem volt apám... mivel meghalt.

Én "megelégedtem volna" egy hétvégi apukával is, inkább, mint egy semmilyennel. De elválni... milyen már...? 3 gyerek után...?! Inkább éltek boldogtalanul, évekig. Csalta anyut. Depressziós lett. Végül pedig megölte magát...


Elhiszem, hogy rossz elvált szülôk gyerekének lenni. De higgyétek el, van rosszabb.

2014. okt. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Mert önző, személyiségzavaros, enyhébb autista, stb. Utolsó nyugi, "apád" ,ha családja sem lett volna, más indokkal már 5 évvel előbb felköti magát, jaaajjj a szegény.Aki a családban, összetartásban sem talál boldogságot, nem fog semmiben sem, mindig csak mást meg a körülményeket okolva szenved...
2014. okt. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4-es, most nem írtál valót.


Apámnak fontosabb volt a barátnője, mint én. Együtt éltünk, de soha nem volt rám ideje.

- naponta 10 percet nem tudott rám szánni kettesben

- a barátnője állandóan piszkált, cs.szegetett, de ő egyszer nem állt ki mellettem a hat év alatt

- a mostohafiaival sokkal többet foglalkozott, mint velem

- és most is, már a barátommal élek, de három hete csak ígérgeti, hogy átugrik (ugyanis ő kocsival kb. fél óra alatt itt van, mi meg legalább másfél órát bkv-zhatunk)

- a bátyjára nagy ívben tesz (egy városban laknak), "nincs ideje" átmenni hozzá


Egyértelműen elvette a nő az eszét, amit mindenki lát a családban - még azok is, akikkel alapvetően ritkán találkoznak -, csak épp ő nem veszi észre. Mindene az a pitsa, mi meg le vagyunk szrva.

2014. okt. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!