Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszeni fogok valakinek?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátom pedig szerintem nem vagyok egy csúnya lány. Már nagyon szeretnék. Szerintetek sokáig fog tartani míg találok valakit?

14/l


2015. júl. 28. 22:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont!!!!!!!!!
2015. júl. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Tessék ennyi volt... Amíg egy lánynak ilyen könnyű a dolga sose fognak értékelni 1 fiut se..."

Kedves 10es baromi nagy igazsag! Abszolult osztom a velemenyed!

2015. júl. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Kill The Sexplayer ***** válasza:
Ezt az Ezotéria kategóriába írd, légyszíves, mert egyikünk sem távollátó.
2015. júl. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyszer biztosan. De 14 vagy, még fiatal.
2015. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Ne haragudjon a 4. válaszoló, nem akarok senkivel veszekedni, de az egy nagy hülyeség, ilyen általános következtetést nem lehet levonni. Ez az abszolút elszálltak jellemzője, hogyha valami hiányzik neki, azt úgy és ott szidja, ahogy és ahol tudja.
2015. júl. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért húztak le ennyire. Én azt akartam jelezni, hogy 14 évesen teljesen felesleges ilyen dolgokra rágörcsölni.
2015. júl. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!