Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kaparja minden lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kaparja minden lány a füle mögé az amúgy haját, ha tetszeni akar valakinek?

Figyelt kérdés
Pasi vagyok, és szerintem abszolút nem szexi. Több haveromat is megkérdeztem már erről, szerintük sem az. Bocs, tudom hogy alpári, de véleményünk szerint ez az igazság.
2015. jan. 9. 13:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam odakaparni! :D
2015. jan. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Mi az az amúgy haj?
2015. jan. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
A kérdésből kimaradt a "kiengedett" szó. :D
2015. jan. 9. 13:08
 4/22 A kérdező kommentje:
Elcsesztem, bocsi.
2015. jan. 9. 13:08
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, hogy az egész arcot lehessen látni.
2015. jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nekem hosszú hajam van és a frufru részét, ami szintén hosszúra van hagyva mindig hátra tolom, hogy ne legyen csík a fejem közepén, az elválasztás. :D Mert úgy jobban néz ki.

Fülem mögé meg akkor szoktam, ha nem szeretném, hogy két oldalt belelógjon az arcomba a haj, nem vettem eddig észre hogy azért tenném, mert tetszeni akarok, főleg nem úgy, hogy nem szeretem a fülem. :D

2015. jan. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Megszokás vagy mert zavarban vannak. :)

Én se szoktam, inkább a körmömet kezdem el birizgálni.

2015. jan. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Dehát attól a maradék hajtól már csak a tokáját lehet látni, ha van.
2015. jan. 9. 13:10
 9/22 A kérdező kommentje:
Lányok, sokkal csinosabb az arcba lógó haj! :) Tényleg.
2015. jan. 9. 13:12
 10/22 A kérdező kommentje:
Olyan elérhetetlen, rejtélyes hatást kelt.
2015. jan. 9. 13:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!