Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet ennek köze ahhoz, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ennek köze ahhoz, hogy még sosem volt barátom, de nem is nagyon érdeklem a fiúkat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval nem vagyok egy könnyű természet az tény, tesómmal, anyával, apával szoktam veszekedni, de gondolom mint minden átlagos 15 éves. Sok bántó dolgot mondanak rám, a rossz tulajdonságaimat kihangsúlyozva. És igazából volt egy fiú akivel lehetett volna valami, de miattam mégsem. Amit azóta sem értek, mert akartam... Legalábbis azt hiszem. De arról van szó, hogy féltem, hogy mi van ha megtudják. Nővérem eléggé kislányként tekint rám a korkülönbség miatt, mégis félek, hogy ha azt megtudná, hogy egyáltalán szóba jött akkor azt hogy kezelné. Lehet, hogy semmit se szólna nem tudom. De a lényeg, hogy mindig attól félek, hogy mit szólnak hozzá mások és emiatt az esetlegesen irántam érdeklődő fiúkkal is inkább megtartom a távolságot. Mit tegyek? 15/L

2015. júl. 30. 19:51
 1/5 anonim válasza:
100%

Kit érdekelnek? Nem az ő életük, ne foglalkozz azzal mit mondanak különben sosem azt fogod csinálni ami neked jó hanem azt ami másoknak.


22f

2015. júl. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne gondolj arra, hogy mit fognak szólni mások, felesleges. Magadnak felelj meg és ne nekik. Talán segíthet, ha megbeszéled egy barátoddal, és ő támogat. Ha szerzel egy kis önbizalmat, lehet, hogy nem fog annyira érdekelni mások véleménye.
2015. júl. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Annyira nem érzem magam önbizalomhiányosnak, az ismerkedéssel minden oké, viszont ha komolyabbra fordulna esetleg a dolog általában meghátrálok
2015. júl. 30. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Magadnak élsz, nem másoknak. Azt csináld, ami neked jó, és ne azt, ami a többieknek.
2015. júl. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismeros érzés. 16/F
2015. aug. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!