Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeret vagy nem? Elég hosszú...

Szeret vagy nem? Elég hosszú a szöveg de kérlek ha van időtök olvassátok el. Szerintetek érdeklem őt vagy csak egy sima barátot lát bennem? Az is eszembe jutott hogy a barátom miatt nem keres. Van barátom csak most elég mélyponton vagyunk.

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel egy kirándulás alatt ismerkedtem meg. Egy suliba járunk de nem igazán szoktunk találkozni. Nem az a nagy csajozós típus. Egyszerűen nem tudok eligazodni rajta...a kiránduláson olyan jól elvoltunk. Az utolsó két napon ismerkedtünk meg jobban. Hazafele egymás mellett ültünk a buszon (elég sokat buszoztunk s éjszaka). Beszélgettünk mindenféléről, néztük a csillagokat az ablakból (mesélt nekem picit a csillagképekről is), filmet vetítettek a buszon s rádőlt a vállamra s majd később én is az övére...hideg volt a kezem és ő megfogta h nézze meg h mennyire hideg s aztán úgy maradt a kezünk h az enyém össze volt szorítva s ő úgy a saját kezébe fogta...szép hangja van s mondtam neki h tetszik ahogy énekel...s mikor a filmben énekeltek ő is mindig énekelt s akkor én ránéztem és ő elmosolyodott és énekelt tovább majd rámnézett és akkor egy ideig néztük egymást és mosolyogtunk. Sokat néztünk egymás szemébe és mindig mosolyogtunk egymásra...még egyszer megfogta a kezem (de ekkor már úgy, hogy úgy összekulcsoltuk) csak én picit kellemetlenül éreztem magam mivel barátom van s ő észrevette hogy zavar s aztán el is engedtük a másik kezét. Csak mostanában nem nagyon egyeztünk a barátommal s még a szakításra is gondoltam. A fiú is tudta/tudja hogy barátom van. Na ez volt a kiránduláson...s miután hazajöttünk a kirándulásról ő az egyik este írt egy sms-t s én (picit későre de visszaírtam s beszélgettünk egy keveset. Másnap aztán én írtam neki de nem írt vissza..s utána még egyszer írtam s akkor sem írt vissza...vagyis hogy én este írtam s ő másnap dél körül írt s bocsánatot kert hogy későn írt s azt mondta h nem szokott nála lenni a telefonja s aztán beszélgettünk. Aranyosan írt viccelődött. Nem úgy tűnt mintha zavarná h írtam inkább jót beszélgettünk. Aztán megkezdődött a suli...évnyitón úgy tűnt mintha figyelt volna s aztán én is észrevettem és figyeltem...s távolabb voltunk egymástól de köszönt s mosolygott. Aztán hazajöttünk s ő írt sms-t h várja a buszt s beszélgettünk..majd suliba meg néha láttuk egymást de csak suli után s csak épp köszöntünk egymásnak (de mindig a szemembe nézett mikor köszönt és aranyos volt) s aztán suli közbe én még írtam neki sms-t de mindig én kezdtem(aztán persze nem aranyos volt meg viccelödött meg minden de ő nem ír rám soha :( Jó érés ezzel a fiúval beszélgetni, eléggé kedvelem...Vajon a barátom miatt nem keres vagy csak egyszerüen nem érdeklem?
2013. szept. 20. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
..Nincs egy rövidebb változat? Miért kell ennyit kerepelni?
2013. szept. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na drágám akkor először is szakíts a barátoddal! Neked már az új csávóka kell... Vagy csak akkor fogsz vele szakítani, ha kellesz az új srácnak, de ha nem, akkor szépen vele maradsz? Undorító hozzáállás.


Nyilván tetszel a srácnak. Vagy te minden pasinak fogdosod a kezét, meg bazsalyogsz rá?

2013. szept. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De ari tortenet :D Mondjuk az kicsit gaz, hogy baratod van es kozben ezt igy mind. Szerintem is szakits a mostanival, es allj az uj ele!
2013. szept. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy szar ügy hogy barátom van de én beszélgettem a barátommal a szakításról de aztán mégis együttmaradtunk s azt hittem h helyreállnak a doldok kettönk közt s akk nem igazán foglalkoztam ezzel a csávóval de nem jöttek helyre a dolgok és elég sokat veszekszünk. És a másik fiuval meg nem úgy beszélgetünk mintha lenne köztünk valami csak egyszerűen jó érzés vele beszélgetni. És nem is nyomul se nem bokol csak simán beszélgetünk mindenféléről. És nem az a tervem hogy akkor szakítok ha majd kialakul valami a fiuval. Csak egyszerüen nem értem a viselkedését. A barátommal lehet h szakítás lesz a vége (hamarosan) de nem azon fog mulni h erdeklem e ezt a fiut vagy nem.
2013. szept. 20. 19:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Aha, aha, lehet erről mellé beszélni, de téged már az izgat, hogy szeret-e.... (Amit mellesleg honnan tudjunk? Nyilván bejössz neki.) Tehát ne lehet, hogy szakítás lesz, hanem biztos, hogy az legyen. Mármint, az a gerinces mód.
2013. szept. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és megegyszer bocsánat a hosszu szovegert. :)
2013. szept. 20. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!