Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden 14-15 éves lány szemét?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden 14-15 éves lány szemét?

Figyelt kérdés

Én azt veszem észre, hogy velem mindegyik az pedig én nem is vagyok bunkó.

15F


2015. júl. 31. 23:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
MIÉRT??? Miért kell minden lányt egy kalap alá venni? Nézz rá! Én a kinézetéből és az ismeretségi köréből meg tudom mondani nagy vonalakban milyen a személyisége. Ilyenekkel nem kell leállni, ilyen egyszerű. Te is nagyon jól tudtad a kérdés kiírásakor, hogy milyen válaszok fognak jönni. És ezt miért kell megkérdezni? Ez olyan, mintha azt mondanám, hogy minden 16 éves fiú egy népművészeti agyagedény, csak, mert 2 ilyen korú srác így viselkedett velem, pedig, ha van egy kis eszem, nem húzom rá az összesre ezt a jelzőt.
2015. aug. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy 11-es vagyok, annyit még hozzáteszek, hogy ne lepődj meg, ha neked is csak az olyan lányok jönnek be, akiknek az utcán a rövidgatyából kit van a fél hátsója és a másik felükön mindig van egy pasi, vagy egy ugyanilyen "lány" (lény).
2015. aug. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!