Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szemét dolog volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemét dolog volt tőle? Miért zavarhatja?

Figyelt kérdés
Nagyon ronda (inkább torz) 21 éves pasi vagyok. Szerencsémre találkoztam egy vak csajjal, akivel nagyon jól megértettük egymást. Azonban amikor találkoztunk az egyik barátnőjével (aki nem vak) felvilágosította, hogyan is nézek ki. Így a csaj gyorsan dobott. Pedig nem vertem át, nem mondtam, hogy ronda vagyok, de az se, hogy jól nézek ki. Gyakorlatilag nem beszélgettünk ilyesmiről. Egyébként a lány is kifejezetten csúnyácska, de persze engem nem zavar. Őt miért zavarja, hogy ronda vagyok, hiszen vak? Ráadásul születése óta az, tehát nem is tudja mi az, hogy szép vagy ronda.

2015. ápr. 21. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Befolyásolta a barátnője. Szóval fontosabbnak tartja mások véleményét.
2015. ápr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
"Azonban amikor találkoztunk az egyik barátnőjével (aki nem vak) felvilágosította, hogyan is nézek ki." Biztos vagy te ebben?
2015. ápr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2# Persze. Hallottam.
2015. ápr. 21. 14:19
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak nem értem miért zavarja? Nem mindegy neki, hogy nézek ki? Ha már a vakoknak is fontos a külső, akkor igazán nem tudom, hogy hova fordulhatnék. Örültem, hogy végre találtam valakit, akit tényleg csak a belső érdekel.
2015. ápr. 21. 14:21
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Ahhoz, hogy ezt megértsd, először a szépség fogalmát kell tisztázni. Szép embernek azt tartjuk, aki fajtánk fajtajellegeit viseli magán. Tehát minél EMBERIBB valaki, minél jobb a genetikai állománya, annál szebbnek tartjuk. A párválasztáskor ösztönösen ahhoz vonzódunk, aki a legjobb géneket hordozza magában, a csúnyák fennmaradnak ezen a szűrőn. Sajnálom, hogy így jártál.
2015. ápr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó. De hát baz*meg VAK!!!
2015. ápr. 21. 15:13
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem bántásként, de ha ilyen sötét vagy, lehet jobb mindkettőtöknek, hogy nem fordult komolyra a dolog.
2015. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Miért vagyok sötét? Kifejtenéd?
2015. ápr. 21. 20:42
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én vak vagyok, csak nem lány. Engem nem tudna befolyásolni az, ha valaki (bárki) dehonesztáló megjegyzéseket tenne arra, akivel együtt lennék.

Nekem az számít, miként érzem magam az illetővel.

2015. ápr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem nem vagy sötét! A lány sajnos sekelyesnek tűnik, ha többet ad arra, hogy a barátnője mit mond Rólad, mint arra, hogy ő hogy érzi Magát Veled!

Bízz Magadban, légy jó ember, es hidd el, találkozni fogsz Valakivel, aki Téged szeret meg, es nem csak a külső érdekli!! Fel a fejjel!

2015. szept. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!