Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik nekem egy fiú de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy fiú de nem akarom hogy megtudja hogy tettszik nekem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Hagyjam hogy tegye meg az első lépést?

2015. aug. 2. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:

pacsi :D

én sem merek kezdeményezni, mert" mi van ha nem ..." a másik ok a büszkeségem miatt :D

szóval annyit tehetsz az ügy érdekében hogy keresed a társaságát, beszélgetsz vele, apró jeleket adsz -ennyit mindenki tud tenni - aztán ha észreveszi lép. :)

17L

2015. aug. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok? :D
2015. aug. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem akarod hogy megtudja akkor semmit :)
2015. aug. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. aug. 2. 12:47
 5/7 anonim ***** válasza:
11%
Tényleg igaz,nagyon fatöküek a magyarok..oda mész és beszélsz vele...MI ILYEN NEHÉZ? Ezért néznek le minket mert semmihez nem vagytok jó...
2015. aug. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A válasz a kérdésedben benne van: egyszerűen ne áruld el neki és akkor nem fogja megtudni! ;-)

Persze ha ő nincs beléd zúgva és nem akar mindenáron összejönni veled, akkor nem fog közeledni. Tökéletes taktika!

2015. aug. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Attól függ milyen csúnya vagy
2015. aug. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!