Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így lehet esélyem az ilyeneknél?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lehet esélyem az ilyeneknél?

Figyelt kérdés

Főként fiúk válaszára lennék kíváncsi. Valamiért rettentően bejönnek a "páwá"-nak nevezett fiúk ,de csak az olyanok akik belül pl.: kedvesek, okosak és nem igazi "páwák".Szóval akik csak kívülrő olyanok.Viszont én nem vagyok r...nc sőt! És az ilyen fiúknak általában nem jönnek be a normális kinézetű és kicsit stréber ám extrém sportokat kedvelő lányok akik minden hülyeségben benne vannak(nem intim csak normális).

Ha valakinek mégis írhat privibe(nincs facebookom). 13/L

Képpel együtt!


2015. aug. 2. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem baj kislányom majdcsak kinövöd :)
2015. aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Milyen extrém sportok?:D
2015. aug. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fedettpályás ejtőernyőzés
2015. aug. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3-mas ez tetszik ☺

De nem hanem: motorozás,bunge jumping meg ilyenek.

2015. aug. 2. 20:04
 5/8 anonim ***** válasza:
bunjijumpingoltál már? :)
2015. aug. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Páwa alatt 40 kilós, gyökérnyak pólót, mindig Vanst vagy DC-t hordó srácokra, vagy csak egyszerüen körbenyírt frizurát hordó fiúkra gondolsz?
2015. aug. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5-ös nem még nem de szeretnék.

6-os inkább a második.

2015. aug. 3. 12:10
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, kedves és okos, tipikus barátzóna tag, körbenyírt frizurával, néha úgy hordom, mint Brad Pitt a Fury címü filmben, nen üzök extrém sportokat, csak úszni szoktam, és sokat bringáxom.

Ha szeretnél, akkor írhatsz privátot.

2015. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!