Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lenne esélyem egy párkapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne esélyem egy párkapcsolatra a leírtak alapján?

Figyelt kérdés

Sziasztok egy jelenleg 18 éves srác vagyok, aki októberbe 19 lesz és nem volt még barátnőm. Szóval még szűz is vagyok. Ja és Budapesti vagyok.

Olyan lányt keresek aki minimum 15 éves (azért ez már tényleg a legalsó határ) és fontos hogy még szűz legyen (meg van rá az okom)!

Alapvetően egy kocka vagyok akinek jelenleg nincs élete a monitor bámulásán kívül (ugye épp ezen szeretnék változtatni ezzel), emellett erőteljesen autófüggő vagyok (még a tüdőmből is benzingőzt lélegzek ki), általában szókimondó és őszinte is (gondolom ez már feltűnt), szeretem az olyan dolgokat, amik nem túl felkapottak viszont különlegesek (ez vonatkozik sok mindenre) és szeretek nagyon sok mindent személyre szabni, egyedivé tenni. Balkezes vagyok és szerintem vicces is tudok lenni, meg kreatív.

Elég lusta tudok lenni bizonyos dolgokban, viszont nagyon ragaszkodó típus vagyok, könnyen szerelembe esek, emiatt szenvedtem is már párszor, amire egy jó nagy lapáttal rápakolt a zárkózottságom is. Kedvenc dolgok: szín: zöld és fekete, állat: kutya, kutya és kutya, meg még a kutya is, kaja: brassói, időtöltés: azt már írtam feljebb de ugye a kockulás, meg barkácsolás is (és valószínűleg ide tartozna az is hogy barátnővel lenni), "innivaló" (nem találtam jobb kifejezést): izesített vizek és kb 2 havonta zéró kóla.

Iszonyúan vágyok már egy barátnőre és nem vagyok az a fajta, aki azonnal a szex-re menne. Nem alkoholizálok, nem bagózok és kb havonta egyszer szoktam inni koffein mentes kávét, és kb félévente legurul egy energiaital. Inkább növényevőnek tartom magam, de nem vagyok vega.

Jó pont nálam ha hasonlítasz rám a tulajdonságok alapján és nem volt még barátod/fiúd/pasid :D

Nem szeretem magamat külsőre (pedig mondták már nekem hogy "tuti hogy egy csomó lány odavan érted" ami szerintem csak egy erős túlzás volt) és valamennyire kövér is vagyok (nem vészesen, nem vagyok egy víziló) de ha lenne ösztönzés ez még változhatna is.

Az még fontos hogy én ha valakivel összejövök és mondjuk kicsit nagyon szimpatikus lenne nekem akkor lehet hogy egy életre a rátapadnék :)

Ja és szoktam káromkodni emiatt az előbb majdnem kitiltottak az oldalról XD

Most ennyi jutott eszembe, remélem nem írtam el semmit, lehet hogy valamit kihagytam de most jutott eszembe hogy feledékeny is vagyok :)



2015. júl. 9. 14:45
 1/10 Noren1989 ***** válasza:

Sajnos már nincs ismerkedés rovat....

25/F, mielőtt rámírsz.

2015. júl. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
a kockulás helyett inkább menj konditerembe és egyél sok fehérjét a csajok jobban szeretik a kigyúrt pasikat
2015. júl. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nemigazán érdekel, hogy nincs :D Régen volt, én nem kértem hogy töröljék le és én meg túl beszari vagyok ahhoz, hogy csakúgy odamenjek valakihez és leszólitsam. Az internetes kifejezetten társkereső oldalakban meg nem hiszek :P
2015. júl. 9. 15:10
 4/10 anonim ***** válasza:

Kérsz AW kulcsot?:DD xd


Na jó van,csak viccElek,és szerintem van esélyed,ámbár nem mindenki olyan,amilyen én vagyok.Ha kapsz te is egy ilyen kocsiimádó gamer leányzót,akkor nyert ügyed van,de nem tudom,ebből a fajból mennyi futkos az utcákon.Én úgy gondolom,hogy mindenkinek van esélye,akármilyen furcsa és zárkózott legyen az a személy,csak türelmesnek kell lenni,és nem szabad feladni az 1. próbálkozás kudarcára se.

2015. júl. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4

Nem adom fel :D Próbálkoztam itt már egy éve, csak nem sült ki túl jó abból :\ Ja erről jut eszembe hozzá akartam írni hogy az még fontos hogy szabadidő legyen!

2015. júl. 9. 15:14
 6/10 A kérdező kommentje:
Komlyan, senkit se érdeklek?
2015. júl. 11. 16:04
 7/10 A kérdező kommentje:
Na valaki? Még mindíg várok...
2015. júl. 29. 00:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne gyakorin próbálj barátnőt keresni. :D Kicsit járj ki valahova, szakadj el a géptől. Mennyetek el haverokkal bulizni aztán csak találsz majd egy jó lányt. Viszont azt sose feledd, attól, mert egy lány szép még nem biztos, hogy jó nő! Nyilván flörtölni, ismerkedni szabad. :D Keress egy hozzád illő lányt. Az sem fontos, hogy mindenben hasonlítsatok. De legyen mindig közös témátok. Ez az egy ami nagyon fontos. A kommunikáció. Egyébként elég sok dologban én is hasonlítok rád. Igaz, én kicsit fiatalabb vagyok nálad... Nekem sem volt még eddig kapcsolatom, viszont most alakul. Én sem hittem volna, hogy lesz olyan lány aki ennyire fog szeretni mint Ő. Kitartás és sok törődés az egész lényege. Kicsit változtass a szokásaidon. Én nem tanácsolom, hogy gyúrd ki magad viszont azért annyi izmod legyen, hogy ne fújjon el a szél. :D Ne haragudj, de így hajnali 3-kor ez a legjobb ami tőlem telik mint válasz. :D Remélem sikerül majd egy hozzád illő lányzót találnod. Sok szerencsét. ;) 16/F
2015. júl. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te ugyan az vagy mint én.Csak fiatal vagyok hozzád:((
2015. aug. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na mivel megint nem lett belőle semmi így újrapróbálnám. ha esetleg van valaki akit érdekelne a dolog akkor írjon! :)
2015. okt. 22. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!