Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van? Többi lent

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen dolgot láttam/hallottam hogy hogyan növeljem az önbizalmam. Légy önmagad=oké

. Sportolj valamit= 3 éve futok. + ezmellett profin CS:GO-zok. És még akkor se sikerül a csajozás:D Miért?:d



2015. aug. 4. 06:43
 1/9 anonim ***** válasza:
ne hidd, hogy ha van onbizalmad, es sportolsz, mar rogton repulni fognak rad a csajok. tenni is kell erte. jarj olyan helyekre, ahol lehet ismerkedni, es legyel kezdemenyezo. egy csaj magyaroroszagon nem fog odamenni hozzad, ezt jobb ha tolem tudod :)
2015. aug. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A futás nem sport, másképp borsod valamennyi pirított lakosa sportoló, és gátugrómester
2015. aug. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj. A lányok szeretik a kicsit izmos de nem túlzottan és még kedves, figyelmes fiúkat, kérdezz róla, ne magadról mesélj, ha a lány látja, hogy érdekel téged és te is őt össze fog jönni!:)
2015. aug. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Zedricht ***** válasza:

Inkabb izmosodj.

Es kerlek, hogy a CS:GO-t sportnak titulaljuk azt hagyjuk meg amerikanak..

2015. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a csgo miatt van.
2015. aug. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
A futás nem sport... Hadd rúgjalak seggbe légy szíves. Azért megnéznélek, hogy napi szinten 8 km-t futsz, mint én.
2015. aug. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Utolsó, nem én írtam de ezt nem tudtam szó nélkül hagyni.. Most ezzel nagy akarsz lenni h napi 8kmt futsz? Attól még a futás nem sport, hanem mozgás. A kettő nem ugyanaz...
2015. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
valóban. a 8km, az egy kis kör.. :D Kolléganőm fut 15-t minden reggel, pedig már közel van a 40-hez..
2015. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Napi 20km a futás:d
2015. aug. 4. 15:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!