Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki lenne ráírni egy fiúra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne ráírni egy fiúra?

Figyelt kérdés
Ez nem lenne amúgy ciki dolog, de tőlem megszokták hogy visszahúzódó félénk vagyok és nem keresem a fiúk társaságát.. 14-15 évesek ti örülnétek ha rátok írna egy lány? Szerintetek? :/ 14/L

2015. aug. 4. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki.

Legyél bátor és gyerünk.

2015. aug. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amúgy mit? A volt osztálytársam csak elment a suliból.. Nem tudom.. Hülye vagyok és nem merem... :(
2015. aug. 4. 11:26
 3/10 anonim válasza:
0%
Igaz nem 14-15-éves vagyok,de nem értettem sose ezt a dolgot hogy a nők miért nem érnak rá egy férfire ha az tetszik neki. Főleg ezt azoknak a nőknek ajánlanám akik csak brahibol vannak a társkereső oldalakon. Próbálják ki milyen az ha ráírsz egy ellenkező neműre és esetlek visszautasít vagy választ se ad.
2015. aug. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Őszintén én azonos neműre sem merek.. :/ Önbizalom hiány, stb. .
2015. aug. 4. 11:28
 5/10 anonim válasza:
70%

A 3-as vagyok. Bocsi a hibákért, telefonról írtam.

Szóval írj nyugodtan. Ha akar ugyanúgy ismerkedni akkor sínen lesz minden. Ha meg nem válaszol akkor majd lesz másik.

2015. aug. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De mi az oka, hogy nem mersz írni? Mitől félsz?
2015. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

A korodbeliek a világ másik felén (vagy itt is párszáz éve) már háborúba mennek, dolgoznak, vagy szerencsésebb helyeken vállalkozást építenek, világbajnokságra készülnek és utaznak. Te pedig fosol ráírni valakire facebookon.


wat

2015. aug. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Megtettem :)


#7 Ez legyen a legnagyobb bajom ;)

2015. aug. 4. 11:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Ráírtam végül a srácra, de semmi nem lett belőle. Mint ahogy általában. :"D Mivel nekem tetszett, ő erre gondolom rájött, szóval kicsit visszahúzódott tőlem. xd Soo... Azért ne félj ráírni, csak én vagyok mindig ilyen szerencsétlen. :"DD De mondjuk néha most ő ír rám, szóval mondhatjuk, hogy ennek hála jóban vagyunk. Viszont most van egy barátom, aki nem ő, és ismeri is. Szóval szerintem ez is rájátszhatott. :"D
2015. aug. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én annyit tudok tanácsolni, hogy finoman kérdezz rá az ismerőseidnél, te 10 ből hány pontos csaj vagy, aztán ne közvetlenül utána kérdezz rá azokra a srácokra akik neked tetszenek. Szerintem erre azért van szükség mert ha teszem fel te egy 6 os csaj vagy és rárírsz egy 9 es srácra és neadj isten visszautsít akkor teljesen elmegy az egésztől a kedved, amit meg is értek mert a nőket nem szokták visszautsítani. Ezzel VÉLETLENÜL SEM azt mondom hogy add lejjeb az elvárásaidat, hanem hogy abban a kategóriában próbálj érvényesülni amiben te is vagy és akkor rendben lesz.

Számomra egyébként azért ilyen érzékeny ez a téma mert szerintem a lányok nem nagyon szoktak így ráírni neten srácokra, de egyszer nekem is írt egy és hát, vissza kellett utasítanom mert nem tetszett és a mai napig én érzem magam rosszul miatta :D

2015. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!